іронічна антитеза• 21 августа 2024

Признайтеся тільки чесно - а ви заздрите тим,хто може багато їсти і не повніти?

Помаранчова душа• 21 августа 2024
Нет, я та самая, которой завидуют

КохайтесьЧорнобровi• 21 августа 2024
Не те щоб заздрю, це просто класно
Ирина_Б_• 21 августа 2024
))))) 100% все таким завидуют
Вимагаю спілкування• 21 августа 2024
Звісно
Христя в тiстi• 21 августа 2024
Дуже зазадрю. Причому худі часто їдять в рази більше і думають, що повні взагалі тоннами їдять.
Инста_Богиня• 21 августа 2024
Конечно, но, обычно, худые только думают что много едят
ГоловнаЯ• 21 августа 2024
Честно- да! У меня коллега ест по три ведра на завтрак, обед и ужин и худая, как треска.

So_so• 21 августа 2024
Конечно, не скрываю
Пустощі-веселощі• 21 августа 2024
Дивне питання. Щоб не повніти - треба істи небагато, займатися фізичною активністю.Так не буває - їм, їм і худенька. Багато їсти - свиняче діло.
Докладальниця• 21 августа 2024
Зачем самой себе завидовать?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 21 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Зачем самой себе завидовать?
Нервогенератор• 21 августа 2024
Да
Як ухурделю• 21 августа 2024
Даже не думала о таком, хотя полная…
Чему тут завидовать? Просто самой есть нужно меньше
Папина дочка• 21 августа 2024
Я з тих, кому заздрять ))
Мамзелькіна• 21 августа 2024
Нет,потому что я сама худая. Но я мало ем.
Булькаю• 21 августа 2024
Да, немного завидую, люблю поесть и в итоге толстею
жінка незаміжня• 21 августа 2024
Ні, я їм скільки хочу і не страждаю дієтами, вага в нормі, худою я ніколи не була.
Мстящий за Зайца• 21 августа 2024
Звісно ж заздрю.
Файна дівка• 21 августа 2024
Таких не існує, вам тільки здається що вони багато їдять

Муркошечка• 21 августа 2024
Ответ дляФайна дівка
+++ так само ті хто кажуть, що 3 насінини їдять і ’від води товстішають’ то там на тими 3х насінинами кілька днів жити можна
Файна дівка• 21 августа 2024
Ответ дляМуркошечка
Згодна, я сама худа як моль, можу змолотити за раз багато чого, якщо хтось побачить це -буде довго заздрити, але є одне але - в мене немає запайки на їжі, тому це може буди одноразовий прийом їжі за день а може і півтора)
Дама_с_караваем• 21 августа 2024
Очень завидую, знаю таких людей, которые едят яичницу из десяти яиц, торт в одно лицо за вечер утопчат и 45 кг при росте 175! Это - такое везение генетическое.
Для драки• 21 августа 2024
ні. сама така була в юності.
Сиджу тихенько• 21 августа 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Да!
Распутница• 21 августа 2024
Вы смотрите сколько они едят, но не смотрите сколько двигаются, ходят пешком либо занимаются другой активностью. Еще дома обычно нет кукурузных палочек ( в которых калорий больше, чем в биг маке) и прочей ерунды.
Меня просто злит, когда мне говорят как мне повезло, что я не полнею и много ем. Просто ем 95% времени нормальную еду и поэтому могу себе позволить съесть в какие-то дни что угодно 😏
Сиджу тихенько• 21 августа 2024
Худі часто думають що багато їдять.
Моя класнюча худа подружка якось каже: блін, так вчора нажерлась, снідати не можу.
Кажу: а що ж ти їла?
Каже: бутерброд з авокадо увечері. Але потім в розмові зʼясували що вона на обід каву пила.
Тю ти, думаю🗿
Муркошечка• 21 августа 2024
Ответ дляФайна дівка
Я також майже завжди 1 раз їм на добу, ранок лише кава, обід може бути може не бути (бо я як поїм, вже хочу лежати і нічого не робити, працездатностість на 0))), вечеряю досить щільно. Коли працювала в офісі, була співробітниця, яка типу як ’пташечка їсть’ і її ’тільки від вигляду їжі несе’ , на роботу дійсно контейнери з салатами та вареними яйцями чи курочкрю носила, але цілий день чай чи кава з цукерочкою чи печивом. Тобто за ті 5-6 цукерок чи печива чи 1-2 снікерса вона вже добре наїдала, краще вже в повноцінно їла, а не листя салату чи квашена капуста і 2 яйця. А в проміжках чай кава з цукром і цукерки та печиво кожну годину
Муркошечка• 21 августа 2024
Ответ дляРаспутница
Ооо, флешбєки)) мені також завжди пхали цукерку чи тортика, мов ти ж худа, тобі можна, мов чого тобі переживати. Та блін, я того і худа, що такого не їм 😂😂😂
Ліплю вареники• 21 августа 2024
Это я и мне завидуют. Но они думают если на встрече/ в гостях/ кафе я ем все что хочу, то я всегда так питаюсь. Нет, это не так. Я не ем сладкое, мучное, жирное в повседневной жизни. Ем каждый день в пределах нормы калорий. И много расходую. Но со стороны людям почему то хочется думать , что это генетика
Кицюююня• 21 августа 2024
Как можно такому завидовать, не понимаю вообще? Вот чему я могу позавидовать, это большому натуральному бюсту при худорбе. Это да, очень круто и красиво. Например, посмотрела очень старое видео со съемок клипа, когда Виагра только начинала петь и был дуэт Алёна - Надя. Боже, какая Надька была роскошная в ранней молодости! Такая худенькая и с огромным натуральным бюстом. Такому можно позавидовать, когда так одарила природа, ведь не каждая же решится на имплантанты. А безмерное обжорство без последствий - такой себе повод для зависти