Дівчата добрий день,таке маю питання зробила тест за 5 днів до місячних чи може щось воно показати зараз,бо видніється маленька не помітна така друга полоскати може таке бути,чи в мене параноя із-за того що я так хочу дитину
alinka0908• 22 августа 2024
Є тести з різною чутливістю, я так як і ви сильно хотіла дитину і памʼятаю, що теж якось ще дуже рано було, але ледь помітна полоска була
бажаю вам здійснення мрії
Love_Love_Love_• 22 августа 2024
Ответ дляalinka0908
бажаю вам здійснення мрії
А я сьогодні взнала що моя подружка вагітна, вона вже навіть не надіялась
Татья-1ef9• 22 августа 2024
Може, я теж робила до затримки і бачила 2 полоску - здала хгч в перший день затримки і підтвердила вагітність
Маргарита sh• 22 августа 2024
Может да ,а может нет ,все зависит от уровня хгч.Но анализ крови уже точно покажет