Elena-Evelina• 22 августа 2024

Дівчата, хто розбирається в поліграфії? Порадьте що це за матеріал

Треба Борд, на який можна кріпити магніти, але на борді має бути друк. Є 1 єкземпляр, думаю що це друк на самоклейці, під нею шар металу і пластику. Не знаю що казати в поліграфії, що мені треба😳. Буду дуже вдячна за поради.
бибизяна• 22 августа 2024
А вам нащо?)
Престидижитатор• 22 августа 2024
Є друк на композиті.
автор Elena-Evelina • 22 августа 2024
Ответ длябибизяна
А вам нащо?)
Поставили на роботі задачу зробити макет та знайти де це можна роздрукувати. Для приватної школи борд, на якому діти будуть збирати різні магніти за досягнення.
Мама Павлика• 22 августа 2024
якщо метал і пластик - то то композит. Але на ньому не всі магніти тримаються - бо то алюмінієве покриття.
Якщо невеликий розмір - візьміть цинк
автор Elena-Evelina • 22 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Є друк на композиті.
От мені в одній поліграфії сказали, що композит не магнітить
автор Elena-Evelina • 22 августа 2024
Ответ дляМама Павлика
Якщо невеликий розмір - візьміть цинк
Магніти теж будуть друкуватись на магнітному вінілі. Розмір десь 80*80 см
бибизяна• 22 августа 2024
Якщо вам непотрібно, щоби це було жорстке (а виходячи, з ваших задач- необовʼязково, якщо вішати, то це магнітний вініл. Вам немає значення, накатають самоклейку з друком окремо, чи там є невідʼємний шар, для друку
No problems• 22 августа 2024
Автор, колись на роботі була дуже схожа задача. Багато матеріалів перепробували.
Реально і класно магніти тримаються на листі оцинкованого металу.
Тобто зверху на бумазі з самоклейкою друкували зображення, потім це наклеювали на вирізаний по розмірам лист оцинковки. Зворотню сторону оцинковки теж покривали листом однотонним. Магніти дуже добре трималися. Всі інші матеріали - не підійшли.
No problems• 22 августа 2024
Ответ дляElena-Evelina
магнітний вініл погано тримає магніти . перевірено
Мама Павлика• 22 августа 2024
Ответ дляElena-Evelina
ну то кусок цинку, його в рамку щоб не гострі края, поверх нього можна пленку катнуть.
Або магнітний вінл, тут треба дивитися що буде дешевше і де стоять/висіть.
бибизяна• 22 августа 2024
А вам ще додатково зверху магніти клеїти, тоді так-оцінковка -дешевший вибір. Є спеціальні залізні лісти під друк, але вони коштують як крило літака…
Мама Павлика• 22 августа 2024
якщо вам це не на стіну - пошукайте б/у тротуарку (спотикачку, штендер) з цинком. Може вийде трохи дешевше ніж цинк + рамка + робота
автор Elena-Evelina • 22 августа 2024
Ответ дляМама Павлика
Саме на стіну😅
Мама Павлика• 22 августа 2024
Ответ дляElena-Evelina
Саме на стіну😅
тоді тільки оцінковка, іншого варіанту немає ) і дивіться на товщину ) бо вона різна, і вага відповідно