Хата на мати• 22 августа 2024
Демінер - що за професія?
Побачила в фб оголошення - набирають демінер/демінерка, зп 33000 грн.
Можливо хтось працює, розкажіть про нюанси (звісно в межах державної таємниці). Це ж не сапери?
Чи варто змінити на таку діяльність? Зараз працюю вчителем))
Чи є вікові обмеження чи по здоров´ю?
ГонУрова дівка• 22 августа 2024
Так, це сапери. Зараз йде набір і навчають. Дуже багато того сміття на нашій землі
Витворунка• 22 августа 2024
Да, это как раз и есть сапер. Очень востребованы они сейчас, и будут при работе еще очень долго.
...аяприкольная• 22 августа 2024
Саперы это саперы, деминеры это деминеры, это разное. Деминеры ищут. а саперы уже разминируют. Но это очень тяжело, там надо на коленях долго стоять и др.
Угадайс• 22 августа 2024
Демінери знаходять вибухонебезпечні предмети. Перед тим, вас навчають, потім практика на полі. Робота тяжка,на колінах, з самого ранку,в різні погодні умови. Потрібно мати більш менш хороше здоров´я, гарний слух,зір. Зараз ця спеціальність буде ще більше актуальною,тому що країна наша найзабрудненіша у світі.