Ля-ля-ля• 22 августа 2024
Поділіться своїм досвідом з засобами антитютюн
Чи користувались колись таким? Що саме допомогло очистити приміщення від такого запаху? Бачу є дорогі і дешеві засоби, чим вони відрізняються?
Плаття-терапія• 22 августа 2024
Все помити, текстиль викинути або попрати.
Провітрити. Покласти скрізь кавові зерна
Через пару днів Все помити з оцтом, покласти скрізь ватяні диски які змочити ефірним маслом лаванди
Плаття-терапія• 22 августа 2024
Залежить від вашої ситуації, це житло? Авто?
Як давно курили, в якому стані взагалі все приміщення
Ля-ля-ля
• 22 августа 2024
Буду просити інших людей, хочеться щоб якимсь засобом. Бачу в інтернеті їх багато.
Дякую за підказку про оцет, візьму до уваги.
Ля-ля-ля
• 22 августа 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Квартира. Свіжий перший ремонт, все нове і не вдала оренда. Баришня палить рік((