Тюрюнь_Тюнь• Изменено 23 августа 2024
Яка сума аліментів на вашу дитину?
Домовилися з чоловіком неофіційно. 5т.г. при цьому що в нього вже є дитина з аліментами,вираховували близько 6 тисяч.
Нам же з малою дитиною(рік) їхати в інше місто. За зйом не платити, але комунальні на нас.Розумію що цього мало, пообіцяла забрати позов щоб платив неофіційно. Але мені треба буде його смикати шо на щось не вистачає і все одно при розводі бути залежною.... Як вчинити? Чоловік нарцис, такий не складе собі ціни і весь час повторює що в розводі винна я, помилок не визнає.
На мою думку, наплодив, будь чоловіком до останнього. Себе обмежуй, але дитина ні в чому не винна
Рятівник Малібу• 23 августа 2024
3660 так как официально безработный. Сейчас долга за 8месяцев. На все претензии ’ты же работаешь!/будут- заплачу!/ Да я на 0.25 официально устроюсь и будешь 300грн получать!’))))
Червона рута• 23 августа 2024
До войны было 15т грн, с началом войны, я сама отказалась от денег, у него начались проблемы с работой, а у меня хороший доход.
Тану на сонці• 23 августа 2024
Мне не платит, видимо считает что моей зп достаточно, на алименты не подавала.
Дарит обычно на др ребенку довольно крупную сумму
Настасья Пицун• 07 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В декреті
У мене 3000 на двох.
Ви можете також подати і на Ваше утримання. Там чи до 2 років, чи то до 3х.