ТихоЯ• 23 августа 2024
Похваліться своїм телефоном до 15 тис
Допоможіть, будь-ласка, вибрати телефон у бюджеті до 15 тис грн. Раніше користувалася тільки Самсунгами, але зараз хотіла б змінити на щось де краща камера.
Ищу-брожу• 23 августа 2024
Ответ дляG-I-O
Ксяомі.
+
В однаковому ціновому сегменті з самсунгом - якісні характеристики у ксяомі кращі.
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
+
А по заряду не знаєте приблизно скільки тримається батарея?
Гладиолус• 23 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
батарея 5000
Ищу-брожу• 23 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
Залежить від конкретного телефону. Може і 2 доби в режимі очікування.
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
Це не погано, дякую
КонхфЭдкаТузик• 23 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
разные телефоны, разные батареи, разные процессоры - разное время
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
А у Самсунгів погана камера буде на ці гроші?
Не супер, якщо порівняти з іншими в цій ціновій категорії, то камера там гірша і фото сіріші.
Гладиолус• 23 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
Дякую
у мене такий, ціна знизилась зараз. задоволена і камерою і телефоном в цілому
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляГладиолус
Дякую, і ціна дуже приємна.
Колупалочка• 23 августа 2024
Можно чуть добавить и купить айфон 11 за 17,500 новый (комфи, brain).
Бритоножка• 23 августа 2024
в мене самсунг, у родні Ксяомі. Я бачу різницю у якості знімків. У Самсунга краща камера
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляКолупалочка
А разве это не устаревшая модель? Есть ли смысл покупать такие телефоны?
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляБритоножка
А який у вас самсунг?
Бритоножка• 23 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
А який у вас самсунг?
в мене А23 здається. йому вже кілька років. зараз на ваш бюджет А35 можна купити
ИграйМойГормон• 23 августа 2024
У мене Оппо рено 10, по акції якраз був до 15, зараз ця модель дорожча, але на Комфі модель 11ф зараз є за 14т. Абсолютно ним задоволена.
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляБритоножка
Дякую, подивлюся.
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляИграйМойГормон
а 5g вони підтримують?
Колупалочка• 23 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
У меня 7,5 лет айфон 6. Он летает, не глючит. 1 раз только батарею меняла. Единственно около года нет обновлений и некоторые приложения не грузятся.
У дочки 8+, отличный, обновляется.
11 вам будет очень долго служить.
Подумайте. Почитайте отзывы. Я открыла ссылку выше, отзывы разные. Особенно на розетке.
У дочки 8+, отличный, обновляется.
11 вам будет очень долго служить.
ТихоЯ
• 23 августа 2024
Ответ дляКолупалочка
У дочки 8+, отличный, обновляется.
11 вам будет очень долго служить.
У дочки 8+, отличный, обновляется.
11 вам будет очень долго служить.
Вот и я боюсь что через 1-2 года перестанет ПО обновляться, как например в Самсунгах.
Срочнокпсихологу• 23 августа 2024
Motorola g84
Это уже 7я Моторола в моей семье с 2011 года, очень довольна
Котя_люлю• 23 августа 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Motorola g84
и я люблю мотороллки
ось така зараз , дуже гарний екран і фото мені подобаються