EcoPyjams• 23 августа 2024

Кто-то продает на Эпицентр, Розетка, Алло?

Напишите отзывы. Хочу выйти на них, но стоит ли овчинка выделки? У меня женская домашняя одежда и детское постельное белье.
Шукаю стакан• 23 августа 2024
Хотіла зайти туди, але поки в роздумах , бо треба брати помічницю

Добродійка• 23 августа 2024
Я продаю на Розетке, ну такое. Розетка в первую очередь продвигает свой товар, тяжело с ними бороться. Самый тупой маркет в плане наполнения.

И на Эпицентре, тоже туповат с наполнением, дурацкий. Плюс модераторы конченые, вечно на свое усмотрение выбирают заглавное фото левое, корректировать нельзя
Но продаж больше, чем на розетке.
Зашла на 5минут• 23 августа 2024
я колись питала людей, в них книги були, то вони казали, що дуже багато Розетка продає, але у мене одяг, там по розмірах, я так і не захотіла ставати туди, наче вже на декотрі позиції % менші за Шафу, але неможливість швидко редагувати ціну мене бісить, бо одяг має сезонність, також є конкуренти, якщо швидко не обертатися, будуть залишки, на Розетці це неможливо

тому я б ставала туди якщо товар не має сезонності та якщо немає розмірів, а щось лінійне, книга - ідеальний товар для таких маркетплейсів, постільне теж, продукти ще можна продавати, шампуні різні, щось будівельне, а інше ні мабуть
Значит надо• 23 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут

А як на рахунок дитячих іграшок?
І яка там система? Клієнт робить замовлення, оплачує Розетці чи Епіцентру, ви відправляєте, а потім вам перераховують кошти за мінусом їхньої комісії?
все по ГОСТу!• 23 августа 2024
Мой друг пролает в Эпицентре товары (не буду писать какие), расчет в конце сезона и возврат непроданного товара также.
автор EcoPyjams • 23 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
А як на рахунок дитячих іграшок?
Перераховують повну суму, але щоб у вас зробили замовлення, на балансі акаунта мають бути гроші, з яких одразу списується комісія.