НетЕщеНаверное• 23 августа 2024
Дівчатка, як ви живете із жмотами?
Раніше якогось фіга думала, шо мій чоловік просто економний. А він такий жмот, що це просто капєц. Заробляємо однаково, проаєпоную йому тратити напополам. Каже в мене немає грошей. Мене це так вибішує, шо всі його достоїнства зводяться до нуля. Колись, коли я була в декреті і не мала доходу, то ми їли одну гречку, картоплю і яйця. Про одяг взагалі мовчу. От як так можна, що це за життя. Дитині вже 6 років, а чоловік до сих пір так і не помінявся. А, ще забула написати, що колись потрапила до лікарні в декреті, він сказав, що в нього немає грошей на ліки, прийшлось взяти у моїх батьків. Хоча чоловік себе не ображає.
Накипіло, душа болить((
НетЕщеНаверное
• 24 августа 2024
Ответ дляРозумна Губка
Автор, а не вы выбрали такого и своим поведением сделали? Вот расскажу на примере себя: я всегда все самые красивые куски еды, ложки, вилки и тарелки подавала мужу, а себе накладывал еду как свинье, в битой тарелке и чашке. Но со времени все стало наоборот
Битой посуды уже нет, но лучший кусочек рыбки или пироженка - себе любимой, а мужу что останется и в каком виде уже не парюсь
Попробуйте тут поменять тактику, может со временем он подтянется и будет уже подарки вам делать, а не себе.
Ні, його не змінити, повірте. Тут залізобетонна установка його мамулі працює ’копієчка до копієчки...🤢’
Сама вумна тутички• 24 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я не така активна, у мене вічно немає сил. Я інколи зриваюсь на дитині, він ніколи собі цього не дозволяє. Слідкує за її режимом сну.
Звичайно, немає. Вам треба на двох заробляти. Якби заробляв батько, ви б собі гуляли і плавали, розслаблено і спокійно.
сама себе прекрасная• 25 августа 2024
А с чего бы ему меняться не совсем ясно
Его все же устраивает
Печально
И вопрос в том зачем это все Вам и какие могут быть достоинства перекрывающие это
Его все же устраивает
Печально
сама себе прекрасная• 25 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Він все вміє робити по дому. Дуже хороший батько
Хороший отец, и при этом все траты на ребенка на вас?
И что он вам по дому делает, уборка, готовка, весь быт или раз в год гвоздь умеет забить, так это не достоинства, а базовые навыки
сама себе прекрасная• 25 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я боюсь, що я просто не витримаю цієї нервотрьопки при розлученні. Мені зараз так фігово по здоров´ю, сил немає, апатія, все болить. Погано сплю, стала дратівлива, агресивна. Занадто багато стресів останнім часом в моєму житті. І тут ще й це
Тогда просто потерпите эти неудобства до конца жизни, всего то