Дуб береза• 24 августа 2024
Який колір плитки найкращий для ванни?
Який оптимальний для догляду? Який є найгірший?
a.ostroverh• 24 августа 2024
Я довольна своими)
На полу матовая, и изначально ’убитая и пошарпанная’ плитка
На стенах с эффектом акварели, тоже отлично
Кто крайний?• 24 августа 2024
Краще всього класти в ванній плитку великого розміру. Її як правило кладуть без швів.а також брати гладку поверхню без рельєфу.
Позаземний розум• 24 августа 2024
Светлый беж в цяточки - на таком никогда не видно ни потёков от воды и налета жёлтого, ни грязи на кухонном фартуке.
Белый - заманаешься чистить. Черный - то мрак, видно все потёки от воды и пена оседающая от шампуня.
Серо-бежевый ещё неплохо себя показал.
Вообще плитку надо брать цветов грязи и мыльных обмылков, водного налета
Серо-бежевый ещё неплохо себя показал.
Я_не_аноним_100%• 24 августа 2024
Диверсификация• 24 августа 2024
Я обрала бєжевєньку. Вона така нейтральна, що її і не помічаєш. Заходиш у ванну, робиш свої справи і нічого не перетягує на себе увагу. Але це не з розряду модний ремонт, просто практичний. Для акценту одна стіна в джунглях
Дуб береза
• 24 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
В мене сірий, ідеально, можна не надраювати.
Світлий?