жар-птица Нюра• 24 августа 2024
Купили б дім?
Купили б дім наразі в Україні в Київській області чи чекали б Миру?
Результат:
вже голосів:
24 (35.29%)
Так
19 (27.94%)
Ні
11 (16.18%)
Чекала б Миру
9 (13.24%)
Подивитись відповіді
5 (7.35%)
Краще орендувати поки що
Ангел-предохранитель• 24 августа 2024
Мы решили ждать. Но, у нас есть где жить и даже сдаем лишнее
Галя-краля• 24 августа 2024
Не купую, маю поганий досвід із покупкою кота у мішку. Але майже добудувала свій ідеальний дім. І так, саме у Київській області і з облаштованим сховищем.
жар-птица Нюра
• 24 августа 2024
Ответ дляЯ в дамках
Нет. Живем тут. Работа пво это жопа.
Ми також тут, і коли близько ставлять пво це прям жесть як гучно коли вони вилітають, ніби у дворі прям.
жар-птица Нюра
• 24 августа 2024
Ответ дляГаля-краля
Підкажіть яке направлення обрали в яку сторону ваше поселення, одеська/житомирська/на Чернігів траса?
Я в дамках• 24 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
И после этого у вас возникает такой вопрос?)
жар-птица Нюра
• 24 августа 2024
Ответ дляЯ в дамках
Так звичайно, бо живемо ми все таки тут, орендуємо. Та все рівно інколи хочеться своє рідненьке) Теж мріємо про Мир і злагоду хоча б в середині нашої країни між громадян, та якщо зняти казкові окуляри то вигдядає зовсім не дружньо
жар-птица Нюра
• 24 августа 2024
Ответ дляjabka ya
взагалі не розумію людей, які купують нерухомість у воюючій країні, купіть краще в Іспанії чи Італії
Яка там ціна будинків? Напевне дорожче за наші. Та і купувати будинок де ми не живемо навіщо?
Галя-краля• 24 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Житомирська
Я в дамках• 24 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так зачем вам это все? Мы купили дом, вкладываем в него половину нашего дохода, хотя можно было отдавать 1/5 за съём и не парится. А вот еще и переживать за недвижимость кроме своей жизни выбор ваш.
Директор Пляжу• 24 августа 2024
я как человек потерявший новый дом в Ирпене в марте 22 года - говорю нет, не купила бы. Вообще б в Украине не покупала бы
миссАрфография• 24 августа 2024
Перед війною купила квартиру в новобудові, як раз перед самою війною були завершальні роботи в будинку. Ну і все, стоїть без документів, ні продати, ні гроші якось ті дістати. Ні, не купила б, максимум - на заході країни десь в горах, якби були такі гроші
Угги в горошек• 25 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Ні, продаю
Якраз в пошуках придбати будинок. Можна у вас попросити подробиці на месенджер +380953545050