Пишут что отвлекают внимание украинского командирования, а так ли это? Сейчас особо не пишут это, но все же…
А так ли? Отвлекают только?
Результат:
вже голосів:
83 (66.94%)
Все может быть
41 (33.06%)
Отвлекают
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
то й Другу світову треба було закінчити, не перетинаючи кордонів Німеччини. а то німці як повірили, що війська союзників несуть загрозу для них, та як почали воювати...
таку дурню, вибачте, ви пишете. війна на теріторії супротивника - це з підручників, по яких навчаються військові всього світу.
Ответ дляrybka21
Ага, во вторую мировую тоже только 2 страны воевали и одна из них полностью под внешним управлением?)
Ответ дляrybka21
ще раз
ведення бойових дій на теріторії супротивника - одна з основних засад військової науки
Ещё раз спрошу, какой смысл в этих боевых действиях, когда там топчется на разрушенном другими странами куске, а свои територии в это время семимильными шагами отходят этому противнику?
Ответ дляkpss2017
ви вважаєте себе достатньо підготовленою в питаннях військової науки, щоб оцінити правильність тих чи інших дій?
Ответ дляrybka21
Я считаю себя достаточно образованной и развитой, что бы иметь логическое мышление. Есть абсолютно очевидные вещи, ведь вы же спорите, что 2+2=4?
Ответ дляkpss2017
до логічного мислення треба ще додати хоча б фундаментальні знання. це стосується будь чого, не обов´язково предмету обговорення.
хоча напевно ви на підставі тільки наявності логічного мислення вважаєте себе експертом в будь якій галузі. це навіть має назву. ефект Даннінга-Крюгера.
Ответ дляkpss2017
У пуйла спитати ще раз не хочете: напаркуа його руські мальчики топчуться на Донеччині, поки Курщина приєднується до України?
У цю гру можна грати удвох
Ответ дляrybka21
Прекрасное размышление ни о чем) так все же, может сможете аргументировать, каким образом пара сотен км курской области, которые нам очень дорого достались, спасут ситуацию в Донецкой области, где мы теряем територии намного быстрее?
Ответ дляE-ducate
У цю гру можна грати удвох
Та меня больше наша страна интересует, особенно если учесть, что они не топчутся, а отжимают у нас територии.
Ответ дляkpss2017
чому ви вирішили, що це саме для спасіння ситуації в Донецькій області?
Ответ дляtetnes
О перешли к прекрасному. Поставки от 50 стран в режиме рамштайн это с протянутой рукой.
Поездки на поклон к мировых изгоям и терористам Ирану и КНДР, которых нормальные лидеры избегают, это великий стратег и геополитик)
Да, с протянутой рукой, мемчики помните на эту тему?
Ну, не такие и изгои, если сами живут и могут другим помогать.