Леди_на_драндулете• 24 августа 2024

Головний біль і температура 37,3

Що це таке? Дитина почуває себе прекрасно, але каже болить голова, температура 37,3.
На дотик гаряча .
Що то може бути?
Fervent_Heart• 24 августа 2024
Вы серьезно? Все, что угодно может быть!
Ядвига Юсьлегко• 24 августа 2024
Ковід, наприклад. Хворіємо, невисока температура і головний біль основні симптоми.
автор Леди_на_драндулете • 24 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А яке лікування? Соплів нема ? Дитина активна, гуляла все ок, прийшла додому , також ок, каже болить голова, гаряча на дотик , плміряла і тут 37+
Ядвига Юсьлегко• 24 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А яке у ковіда лікування? Ніякого...
Багато пити.
Нежить є (не у всіх), і горло трохи подразнене
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А яке у ковіда лікування? Ніякого...
Багато пити.
Горло поки спокійне . Далі подивлюсь. Скільки днів хворієте, тест робили? Лікар сказала чи просто самі зробили?
Ядвига Юсьлегко• 24 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Чоловік перший захворів, по страховій пішов до терапевта, там і тест зробили. Перехворів досить легко, дня 2-3 було самопочуття не дуже, потім стало краще. Вже з понеділка на роботу виписали. Захворів у минулу неділю.
Ми тести не робили, бо і так зрозуміло що це.
А ми з середи хворіємо. Я і донька з нежитем і температурою, син тільки на горло один день скаржився і загальна слабкість.
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ясно, значить спостерігаю і даю багато пити, поки