тянитолкайка• 24 августа 2024
Дiвчата, нашо котiв i cобак одягають в вишиванки? Сьогоднi багато бачила.
Не розумiю нашо це роблять? Пояснить будь ласка
Чумачечая_• 24 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Хворі люди
хворі ті,ті хто у всьому шукає негатив, встав зранку і думає до кого б причепитися, на що б побухтіти....а інші - живуть, радіють життю, бачать навколо позитив
тянитолкайка
• 24 августа 2024
Це теж дуже странно виглядае, то принаймнi тi труси нiхто не бачить
Проработник• 24 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Заранее приношу свои извинения.
А такого Вы разьве не видели в интернете ?
Маркетологи називають ЕТНУСИКИ.
Я когда впервые увидел разозлился ужасно. А сейчас уже все.
Маркетологи називають ЕТНУСИКИ.
Жесть. Вот такое точно нет.
тянитолкайка
• 24 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
А мне на котах нравится.
Ще й вiночок
, цiкаво рашисти на своïх тварин одягають тi кокошники та рубiща, чи шо там в них?
Vladimir1978• 24 августа 2024
Последний писк патриотичной моды – украинские костюмы для котов. 17 мая на Всеукраинском Параде вышиванок можно было увидеть четвероногих в нарядах с вышивкой.
В Черновцах даже есть зоомагазин, который продает украинские вышиванки для котов и собак с традиционным гуцульским красно-черным, а также синим орнаментом.
Мона_Лиса• 24 августа 2024
Не розумію чого всі вчепились до тих вишиванок. Звичайний одяг, як повсякденний, так і святковий. Це ж не ікона, не святиня, що її можна якимсь чином осквернити. Якщо зараз модно чепурити домашніх улюбленців то чому сорочку на песика надягати можна, а вишиту сорочку - вже ні? Мені навпаки подобається, такі милі тваринки в намистечку, платтячках, віночках.
Муркошечка• 24 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Той пес Патрон мабуть як бренд, а нашо на всiх iншiх вдягати вишиванки, питання. Бачила сьогоднi овчарку в вишиванцi та iншiх
Наверное затем же, зачем мусорники и заборы красят в цвет флага. Всеобщий маразм.
Карусель-весель• 25 августа 2024
Ого. Отэто Вам повезло) Вообще крайне редко котов выгуливают. Я за лето всего штуки 3 видела. Это просто если о выгуле говорить. А одетого кота увидеть - еще бОльшая редкость. У Вас прям 2 редких случая совпало)
Вообще, конечно, животным не удобно в одежде. Собаки просто легче адаптируются. По принципу - ну надо, значит, надо.
На своего одеваю только функционально - дождевик.
Зачем украшать животных для собственного удовольствия, если им это не удобно - не знаю.
тянитолкайка
• 25 августа 2024
Ответ дляКарусель-весель
Свято було, тому всiх котiв поодягали i cобачок. Кожного дня такого нема, що були тваринки у вишиванках