Розумію, що хоч сьогодні і День Незалежності, але війна і тому мало що можна зробити в такий час. Але скільки людей зараз іде на Майдан, ходить по Хрещатику і нічого, ніякої атмосфери, щоб піднімала дух, покращувала настрій.
Рух не перекритий - розумію. Але що українські пісні не можна було включити на Хрещатику?
А хто був в першій половині дня: що було на Майдані?
Ответ дляir.zhuck
Сьогодні День Незалежності!
Як в Новий рік тягне когось до ялинки, то так мене в День Незалежності тягне на Майдан.
Потинятись по своєму району я можу в будь який день.
Ясно. А что обстрелы центра могут быть не подумали? От орков чего угодно можно ожидать, особенно в праздники
Чашечка кофе• 24 августа 2024
Ответ дляir.zhuck
Люди люди, та які ж ви дивні! І щоб воїнам там було все добре, і вони і радіють і співають і танцюють!
Та без позитивної думки людина потухне як свічка і загнеться!
Вам щось самій заважає зробити позитивний настрій?
Ответ дляHupBaHa
Є оголошення повітряної тривоги. Є купа укриттів під Хрещатиком.
І я про те, що хоч ніхто і нічого не оголошував, але людей достатньо гуляє на Майдані.
Ответ дляir.zhuck
Не хвилюйтесь так. Пройшлась. Вклонилась. Поспілкувалась.
Але така ситуація не об´єднує людей разом.
))))
Ну вот
Вы исполнили свою мечту. Можете тему закрывать.
Вас не поддерживают тут. Вы так и не поняли?
Людям не до праздников. Да и день сегодня интересный. С приставкой Не перебор.
Ну вот
Ответ дляir.zhuck
С непонятными вирусняками, которые сейчас ходят вообще нежелательно скопление большого количества людей в тесном пространстве. Лишний раз в час пик в маркет даже не хожу
Ответ дляHupBaHa
При чому тут вірус до моєї теми? Набагато більше людей скупчуються в метро в пікові години. То за вашою логікою - метро потрібно закрити....
Ответ дляФайна-6def
Силы Обороны разработали план возвращения Крыма и уничтожения Крымского моста - Андрей Юсов. Без деталей.
Владимиру Владимировичу сейчас дают выбор - С ВАЗЕЛИНОМ или БЕЗ.
Судя по упёртости больного деда, будет с Вазелином как он и хотел.
Я не опытна в анальных делах, но что то у вас не сходится, без вазелина это жёстко, с вазелином должно быть максимально комфортно