Солоденька Трускавка• Изменено 24 августа 2024

Відповідь на тему "Що сьогодні на Майдані"

Дівчатка, сьогодні у Києві відбувалося багато цікавих заходів, об´єднуючих! Зранку молодь плавала на каное на Дніпрі під патріотичні пісні. Потім був велозабіг за Незалежність. У ТЦ Республіка концерт Злати Огнєвіч. Стільки всього цікавого. Декілька днів тому був забіг за мову!!! Небайдужі люди з Києва, Львова, Відня, Чикаго демонстрували свої бігові спортивні здібності ЗАРАДИ МОВИ!!! Так що ми об´єднана сильна згуртована нація. Дівчатка слава Україні!
Valeriia_K• 24 августа 2024
Дуже рада за Київ. А ми у Сумах сидимо, цілий день тривоги, вибухи. Хлопців везуть з курщини поранених, а хтось вже 200...
Чашечка кофе• 24 августа 2024
На ту тему навіть не треба звертати уваги. Людині там просто хочеться до чогось додовбатися. Музику їй подавай... Нагадує жлобів, які ще кілька років тому ввечері на лавці могли влаштовувати попийки під умовний Тік. Це у них називалося ’святкувати’.
Ya tyt• 24 августа 2024
Ответ дляValeriia_K
Жила я колись в Сумах, на вулиці Курській... Навіть уявити не могла того, що зараз відбувається.
Болить серце за наші міста🙏
Valeriia_K• 24 августа 2024
Ответ дляYa tyt
Болить серце за наші міста🙏
Зараз це вже проспект Перемоги. На цій вулиці наша тероборона давала копняків у перші дні війни росіянцям.
Ya tyt• 24 августа 2024
Ответ дляValeriia_K
Проспект, а від нього і вулиця з такою назвою була, в сторону Веретенівки.
ivareka• 24 августа 2024
Надеюсь, вы бежали и не натерли пятки
uma• 24 августа 2024
А что интересного в пробежке?
Или в заплыве?
Описать можно все красиво, но на самом деле фигня полная.