Крем для арбуза• 25 августа 2024

Хто вже подивився Емілі в Парижі?

Чому цей серіал відчувається як зашквар?
Які ваші враження?
Аноним с кешбеком• 25 августа 2024
Бо примітивний.
Подивилась перший сезон і початок другого, все чекала, що стане розумніше і цікавіше, не дочекалась, перестала дивитись.

Обнемашечка• 25 августа 2024
Що означає ’відчувається як зашквар’? Легкий, дуже гарна картинка
Незламна Україна• 25 августа 2024
Читала, що там українок ображали
ВсеЧетко• 25 августа 2024
Я не знаю что такое ’відчувається як зашквар’

Сериал очень нравится, лёгкий, красивые виды Парижа, сумочки и одежда.
Обнемашечка• 25 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Читала, що там українок ображали
Не знаю кого там ображали,але одяг та прикраси українських брендів використовують регулярно
ВсеЧетко• 25 августа 2024
Даже моему мужу и детям нравится.
Оябунчик• 25 августа 2024
Перекладіть, будь ласка, що означає ’відчувається, як зашквар’?

Шукаю трусики• 25 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Бо примітивний.
Я думала тільки мені здалося що фільм не несе ніякої смислової нагрузки 🤪
Аноним с кешбеком• 25 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
Вам не здалося, так воно і є)
Оябунчик• 25 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
Як і більшість серіалів Netflix.
Шукаю трусики• 25 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Вам не здалося, так воно і є)
Не зрозуміло тільки в чому успіх 🤪
Оябунчик• 25 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
Не зрозуміло тільки в чому успіх 🤪
Короткі серії, гарна картинка, думати не треба
Доктор Варвар• 25 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Читала, що там українок ображали
Так, там українка зображена як крадійка
Паратруперсупер• 25 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Читала, що там українок ображали
там в одной из серии, Эмили на курсах знакомится с украинкой, которая была клиптоманкой
Аноним с кешбеком• 25 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
Не зрозуміло тільки в чому успіх 🤪
Так в примітивності)
Он вище пишуть - легкий, картинки гарні, сумочки-бусікі красіві))
Люди не шукають чогось змістовного, достатньо гарної картинки.
Шукаю трусики• 25 августа 2024
Ответ дляОябунчик
Як і більшість серіалів Netflix.
Ні, є доволі глибокі драми. Де є над чим задуматись. Нещодавно подивилась «Підробка» (Fake), сподобалось із останнього.
Але успіх Емілі вражає…
Аноним с кешбеком• 25 августа 2024
Ответ дляОябунчик
Як і більшість серіалів Netflix.
Ну чому ж, бувають і достойні.
Оябунчик• 25 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну чому ж, бувають і достойні.
Так, але як виняток
Начальник Анонимов• 25 августа 2024
Подивилися з донькою із задоволенням - розслабити мізки вечорами

Шукаю трусики• 25 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Так в примітивності)
Це називається убивання часу))
Паратруперсупер• 25 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
В принципе, как и многие подобные сериалы. Смотришь не о чем не думая и сразу же забываешь
Аноним с кешбеком• 25 августа 2024
Ответ дляОябунчик
Так, але як виняток
Ну, що піпл хаває, те і виробляють)
Начальник Анонимов• 25 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
Це вже після образи )) Реабілітувалися, так би мовити
Аноним с кешбеком• 25 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
Це називається убивання часу))
Оце так цабе• 25 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
Так не все в цьому житті має нести смислову нагрузку. Цей фільм для розслабитися, змінити картинку, відволіктися без заумних текстів та сенсів
Начальник Анонимов• 25 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Так в примітивності)
Бо іноді хочеться такого - легкого і беззмістовного. Цілий день мізки сушиш, а за серіалом розслабляєшся
Шукаю трусики• 25 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
Мабуть) Ну і кожному своє. Мені просто не підходить «пішла-прийшла-поїла») але більшості заходить і це формує популярність
Акукарача• 25 августа 2024
Неплохой, лёгкий, можно даже фоновый сериал. Под уборку или готовку то,что нужно. Как и миллион других сериалов на нетфликсе или на других платформах. Кому-то нравится, кому-то нет. А какая смысловая нагрузка в друзьях, теории большого взрыва, как я встретил вашу маму и многих других?
Кому-то нравится,кто-то смотреть не может. И не нужно понимать или не понимать друг друга. Нужно просто делать то,что нравится
Я посмотрела. Сериал ’мой’, как и бриджертоны, которых многие тоже не понимают, а кто-то по 2 раза смотрит.
Но то, что писали про украинок правда. Показали одну неадекватнцю, которая из магазина стащила что-то. Меня это тоже возмутило. Больше подобного в сериале не было.
Акукарача• 25 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
Можно мозгами поехать, если смотреть только то,что несёт смысловую нагрузку.
Молчавочка• 25 августа 2024
Уже вышел 3 сезон???