Бадабум• 25 августа 2024
ніколи не була в басейні, а як там все? куди речі дівати та все таке?
в спортзал ходила, там телефон забирала з собою, а в басейні? можна в якусь косметичку та з собою десь там покласти? а з душу прям в купальнику туди йти чи треба типу халата спеціального чи рушника? що ще? короче, розкажіть в деталях, щоб я не опозорилася там
Бадабум
• 25 августа 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Ви не пробували, а кажете, що незручно)) а я так плаваю - чудово
та так))
Завжди з рушником• 25 августа 2024
Ответ дляБадабум
і я на аквааєробику хочу ))
Якщо в вашому басейні є, то чому б ні