АБВГДэшница• 25 августа 2024
Найкращий вид спорту, для жінки 35+ років?
, щоб швидко привести тіло у тонус та підтримувати підтягнутим, зробити ноги стрункими, прибрати дряблість.
Без сильного впливу на коліна.
Який у вас досвід, яким спортом займаєтесь?
Без сильного впливу на коліна.
КартаБезКомиссий• 25 августа 2024
Ответ дляТак точно!
Я думаю это плавание, но я теоретик если шо)
так, і плавання
АБВГДэшница
• 25 августа 2024
Ответ дляТак точно!
Якраз думаю у цю сторону)
Чумачечая Весна• 25 августа 2024
Пілатес, йога, розтяжка, калістеніка. Це те , що я особисто роблю. ще стрибаю на скакалці, але якщо коліна, то краще не раджу.
АБВГДэшница
• 25 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
плавание, йога
Йогою займаюсь, але достатнього впливу на фігуру не бачу. І ще у багатьох йогинь, з інтернету, бачу дуже розтягнуті коліна і лікті. Для стрункості напевне по годині щодня потрібно займатись. У мене є час, на 3 р тиждень.
Рятівник Малібу• 25 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Вам нравится пилатес? Куда вы ходите на занятия?
бЭйбА• 25 августа 2024
Смотря из какого состояния вы его собираетесь приводить в порядок. Плаванье и хотьба нет. Плаванье хорошо, но столько не наплаваете банально, чтобы увидеть явные результаты. Танцы может быть, но смотря какие, лучше с какими то силовыми нагрузками, а не просто попрыгать под музыку. Диета. Может йога в плюс с танцам.
Я лично всему предпочитаю зал и обычные домашние тренировки на все группы минут по 15-20 в день. Но регулярно.
Чумачечая Весна• 25 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Все сама.
Шмоточницаца• 25 августа 2024
Тот, которым вы будете заниматься постоянно и не бросит через месяц.
У меня это тренажерка. У вас может быть что-то другое.
АБВГДэшница
• 25 августа 2024
Ответ длябЭйбА
Я висока 175, і вага 60-62 кг, тобто вага нормальна. Але сама якість тіла, замітно погіршилась. Все що я робила до сьогодні, це йога у задоволення, кілька разів на тиждень.
А потрібно привести у тонус, підтягнути замітно ноги, руки, попу.
Дуже давно, любила тренування Джиліан Майклс, але коліііна))
Котогосподиня• 25 августа 2024
Хожу на силовые и стрейчинг , а вообще идите туда куда лежит душа , через силу то надолго не хватит , а спорт желательно чтоб был постоянный
ВЫВсеВрете• 25 августа 2024
Я думаю біг, але не інтенсивний. Мені майже 41, в 40 почала бігати і привела себе у форму нарешті. За рік скинула 6 кг, не багато але НАТО так вага скидається і не набирається потім.
Бігаю по 5 км, 3-4 рази на тиждень.
Але повторюся, це не інтенсивний біг, тобто дуже спокійний. Круг біжу легко, круг йду. І так 12 кругів у мене виходить.
Бігаю по 5 км, 3-4 рази на тиждень.
Каркуша Клара• 25 августа 2024
Ответ дляАБВГДэшница
это силовые 3-4 раза в неделю