Ми мусимо пам´ятати, що саме вони відволікли на себе до 20% сил армії рф, які вона зібрала на початок повномасштабного вторгнення в 2022 та дали можливість нашій армії перегрупуватися. Якби не їх подвиг, росіяни могли б захватити Київ. І саме тому росіяни їх ненавидять , катують в полоні і не обмінюють..
Kot_v_meshke• 25 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
І дуже шкода, що захоплених в курській області срочніків поміняли не на них. Ні, це щастя що повернули наших людей з полону. Але я сподівалася що це будуть наші з азова
Никто не будет менять на срочников Азов. Срочники не ценный «товар».
Ответ дляKot_v_meshke
Может ахматовцев и фсб там наловили? На них?
Я тоже надеюсь на обмен Азова.
Читала пост Редиса, Прокопенко, да там в обмене были защитники Азовстали, но не Азов.
К азову применяют нечеловеческие тортуры там(
Я тоже надеюсь на обмен Азова.
Lenusikkuz• 25 августа 2024
Ответ дляcheryl
Ми не лише це пам´ятаємо, а й завдяки кому вони там. Добре пам´ятаємо хто здав Маріуполь і взагалі весь південь Запоріжжя та Херсонщини.
Сподіваюсь також памʼятаєте завдяки кому утворились лнр та днр. Чи вже забули?