Diana8920• 25 августа 2024

Інтернстиціональний цистит. Санаторії?

Хтось є тут з таким діагнозом? Наскільки це серйозно і як його ви лікуєте? Які симптоми?
Напевно, що в мене саме це…
Руда ліса• 25 августа 2024
А яких лікарів пройшли, які аналізи, обстеження зробили?
Що вас турбує?

Lilian-nochka• 25 августа 2024
А не нейрогенный мочевик?)погуглите
автор Diana8920 • 25 августа 2024
Ответ дляРуда ліса
Що вас турбує?
Пройшла урологів, гінекологів, робила цистоскопію, здавала купу аналізів. На цистоскопіі виявили - лейкоплакію, мені її два рази видалили ( дуже жалію) Почалось все з циститів, які починалась після статевого акту. Відразу в лікарню, там аналізи і все було нормально, але приписували постійно антибіотики. Пила антибіотики на постійній основі майже рік , потім симптоми змінилось і в мене почалась постійна біль внизу живота без рєзєй, просто біль в сечівнику, яка давить мені на попу і там є ніби якийсь набряк в попі. Турбує постійна біль в сечівнику, вночі бігаю в туалет, щоб сходити в туалет потрібно посидіти і налаштуватись, при наповнені сечівник починає боліти. Декілька днів тому поставили « роздратований кишечник» бо + ще до цього почало вздувати. Кароч хотіла як краще, але мене залікували лікарі антибіотиками та запустили. Раніше від звичайного циститу допомагав мені канефрон, все що завгодно, зараз нічого вже не допомагає, просто болить низ живота і ті симптоми які написала. Буду вдячна якщо щось порадете. Мені 19, ще не народжувала
автор Diana8920 • 25 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
А не нейрогенный мочевик?)погуглите
Це ж типу те саме ніби
Lilian-nochka• 25 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Це ж типу те саме ніби
Не совсем)
автор Diana8920 • 25 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Не совсем)
В такому випадку треба до невропатолога? Мені колись назначили антидепресанти, але я відмовилась їх приймати
Анти-анонім• 25 августа 2024
Батьки є? Зверніться разом до лікарів. Вони знають?
автор Diana8920 • 25 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
А навіщо мені батьки? Я страждаю цим довгий час, це не зʼявилось в мене місяць тому. Мені 19 років та і мама раніше зі мною бігала по лікарям, але толку нема і не було
Lilian-nochka• 25 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Скажем так психиатрия больше.невролог нужен когда такое состояние возникает на фоне неврологической болезни(паркинсонизм,энцефалопатии,гидроцефалия,рс,некоторые атаксии).вам психотерапевт,но не таблетки

Анти-анонім• 25 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Ви ще досить юна. Зверніться до батьків і разом з ними шукайте лікарів. Не мовчіть. В мене син підліток, на рік молодше. Я не впевнена, що він би адекватно лікувався та розумів правильно призначення. Вважає, що все пройде саме
автор Diana8920 • 26 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ви ніколи не зрозумієте мене. Я шукаю пораду, медицина мені не допомогагає. В мене є мама, яка зі мною пройшла всіх лікарів, ефекту нема. Я була і в інституті, і в приватних лікарнях. Я не підліток, я сама працюю і сама себе лікую, моє здоровʼя залежить тільки від мене