Бентливуман• 25 августа 2024

Як можна назвати тата який не бажає бачити доньку?

Чоловік поїхав на три місяці у відрядження. Поки його не було я подала на аліменти і сказала що ми від нього йдемо. До його відрядження він доводив ситуацію своїми криками до того що я збирала речі і йшла потім поверталася. Ось він приїхав і на питання чи буде він бачити доньку , сказав шо хоче її бачити але мене ні. Так і не приїхав. А завтра ми назавжди їдемо в інше місто. Доньку від першого він би прилетів би побачити. А тут... Нашій 11 місяців а там 6 років. Всі кажуть не звик. Війна вплинула що нічого не хоче а я кажу людина гниль. Образно що потратила свої два роки
Продаю витрішки• 25 августа 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Вонажемати, а він має повзати та молити зустріч із власною дитиною
Саме цього автор і хоче.

Топтунша• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
За його таку поведінку не бачу що він заслуговує на спілкування з нею. Хай усвідомлює як він себе вів
тю
и кому хуже?
Продаю витрішки• 25 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот
Он знает где они живут, вообще ничего не мешает приехать к ребенку.
Заважає мамаша-неадекват
автор Бентливуман • 25 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Саме цього автор і хоче.
Я хочу його бажання бачити її. Він відмовився
Тень льва• 25 августа 2024
Ответ дляКавуся
Я ниче не поняла. Дочку от первого брака хотел бы видеть. Своего ребенка 11месячного не хочет видеть. Вы пьяная?
Дочка тоже его.
Продаю витрішки• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Він має на дитину такі ж права, як і ви.
І заслуговувати на спілкування він не повинен. Бо він батько дитини.
Я_не_аноним_100%• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Ви не хочете усвідомити, що мужиків у вас може бути скільки завгодно. А тата у вашої дитини іншого не буде,і тільки завдяки вам

Приму в дар• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Без образ, але думаю що йому начхати.
Не накручуйте сама себе, це ваша дитина, вона для вас найкраща і це головне, а сварки і образи ніколи не приносять нічого гарного.
Кавуся• 25 августа 2024
Ответ дляТень льва
Дочка тоже его.
Читаю второй раз ’Ось він приїхав .. Так і не приїхав.’ Так приїхав чи не приїхав?. Она не знает)
Крошка Енот• 25 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Заважає мамаша-неадекват
Чем? Двери она откроет, если он приедет. Кроме дверей ему больше ничего не мешает.
Все эти отмазки про ’она не дает общаться’ - это когда папаша просто не хочет, проще спихнуть не ’не дают ребенка’
автор Бентливуман • 25 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Без образ, але думаю що йому начхати.
Я так і зрозуміла. Так би приїхав
Продаю витрішки• 25 августа 2024
Ответ дляТоптунша
тю
и кому хуже?
Хуже в такому випадку дитині.
@бануті мамки народжують і потім от таким чином маніпулюють дитиною.
Продаю витрішки• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Та ви можете хотіти що завгодно. Це виключно ваша проблема
Кавуся• 25 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Хуже в такому випадку дитині.
Это точно.
автор Бентливуман • 25 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот
Я подзвонила. Поставила до відома коли їдемо і запитала чи хоче приїхати...
Тень льва• 25 августа 2024
Ответ дляКавуся
Приїхав з відрядження,але до автора з дитиною не приїхав
Тень льва• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Я так і зрозуміла. Так би приїхав
Він військовий?
автор Бентливуман • 25 августа 2024
Ответ дляТень льва
Так,я у батьків
Крошка Енот• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Печально, но значит ему все равно, просто отмазку придумал

автор Бентливуман • 25 августа 2024
Ответ дляТень льва
Він військовий?
Так. Розвідка
Кавуся• 25 августа 2024
Ответ дляТень льва
Это ж надо было так довести мужика
Продаю витрішки• 25 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот
Так, закатують істерики, травмують дітей цим, ховають дітей, забороняють дітям спілкуватися, постійно маніпулюють. Це метода неадеквашок таких як автор
Тень льва• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Так. Розвідка
Це дуже специфічні люди.Вони не для сім´ї.
автор Бентливуман • 25 августа 2024
Ответ дляТень льва
+
Letruaa• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Ну так забудьте о нем. Уже всё
Трільчиха• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Ну він же відповів, що вас не хоче бачити, дитина маленька, без вас він же не може побачити її. Думаю просто час потрібен, може він в шоці ще, що ви так різко все вирішили, він прийме ситуацію і приїде. Чи вам ще скандалу хочеться?
Продаю витрішки• 25 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Навіщо йому їхати, щоб вислуховувати вас?
автор Бентливуман • 25 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Ні
Крошка Енот• 25 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Автор сама ему позвонила и предложила приехать. Это как раз адекватно.

А вот его ’ребенка хочу видеть, а тебя нет’ - уже неадекватно. Хотел бы - приехал, 5 минут в дверях чтобы взять ребенка и еще 5 чтобы отдать нормальному отцу никак не помешают увидеть ребенка.
автор Бентливуман • 25 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот

Він трошки нарц,зациклений на собі, своїх почуттях і образах