Шкідлива молекула• 25 августа 2024

Басейн в Києві

Хочу з подругою завтра в басейні поплавати, повалятись в лежаку. Куди можна в Києві, щоб не записуватись? Щоб прийшли і були місця. Дякую за відповідь!
ОйЙой• 25 августа 2024
І зразу ліків купіть на 1,5 -2 тисячі кожна

Крошка Енот• 25 августа 2024
Ответ дляОйЙой
Зачем?
ОйЙой• 25 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот
Зачем?
Лікуватися від всього, що підхоплять. Це, якщо лайтово.
ЗаведУющая• 25 августа 2024
Ответ дляОйЙой
Зачем???В Буковеле отдыхали,дети в бассейне,джакузи,ели в разных ресторанах и фастфудах,никто не заболел.
Банка з медом• 25 августа 2024
парк Муромець- Борисфен, Терра
В будні є місця
буреЛОМКА• 25 августа 2024
https://www.instagram.com/basein_in_kyiv?igsh=

Місце супер ! Рекомендую 👍
Крошка Енот• 25 августа 2024
Ответ дляОйЙой
Каждый год раз 6 за лето отдыхаем в бассейнах, ещё лечиться не приходилось
З понеділка на дієті• 25 августа 2024
А что гугл говорит по этому поводу? Даже тут было ща лето десяток тем про киевские бассейны.
Великий сатирик• 25 августа 2024
А я на пляж.