Тролю як можу• 26 августа 2024

Чаша повна кожну годину. Чи допоможуть в лікарні?

Перші кд після гістероскопії.
Вони і раніше були рясні, а зараз капець. Добу лило так, що чашу на 30 мл доводилось виоивати кожні дві години. Думала, скоро ослабне кровотеча.
А вона посилилсь.
По гістері все ок, участок гіперплазії, але в цілому все ок. Просто так от предклімаес проходить.
І я чесно розублена. Їхати в лікарню (я в Німеччині)?. Так я норм більш менш почуваюся.
Чекати ще?
Вранці на роботу, я вчитель((. Як я буду уроки вести...
Ви б що робили?
кнопкодав• 26 августа 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
У меня знакомую не спасли. Я б ехала
Ужас какой.
Это было после гистероскопии?

Без комплексів• 26 августа 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
В них завжди все ок. Хоч би звичайне кровоспинне дали.
Ну если не помираешь, а автор значит не помирает и значит должна сама шуроваьь к гинекологу. Да, у них тут так. Ходишь своими двоими -значит вперёд в праксис
Сосиска_Втесте• 26 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
Ну так в данном случае зачем доводить дело до помирания? Чтоб потом в реанимации кровь капать? Придурки. Кровоостанавливающие даже в таблетках есть.
Без комплексів• 26 августа 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Особливості страхової медицини
Анти-анонім• 26 августа 2024
У вас В квітні було гістеро і це перші КД-це вас не налякало? Після гістеро напротязі місяця повинні бути КД.
Хомо_сапиенс• 26 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
Особливості страхової медицини
І от відповідь на питання-чому вони доживають до 90-100 років. Ті,що вижили, живуть довго.
Ще мене вразило,що жінці після 45 років узі страхова оплачує раз на 3 роки. Про мамографію взагалі ніхто нічого не говорить. Огляд раз на рік.
Бибер-анонимер• 26 августа 2024
Звичайно треба їхати в лікарню. Анемія не за горами. Їдьте в Notaufname, чекайте в черзі, там вас скерують, куди потрібно
Сосиска_Втесте• 26 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
Особливості страхової медицини
Та знаємо.
Хтомолодець? Я!• 26 августа 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
і яка ж у них смертність, що Ви розказуєте про ’вижившие’? Невже вища, аніж в Україні?

No problems• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Все ок, нічого термінового, йдіть додому і консультуйтесь далі у гінеколога - висновок після огляду і узі.
Залізо ок, тиск високий (і це краще ніж низький), тому ні укола, ні крапельниці)
Треш треш..как вы сегодня? К гинекологу попали?
Хомо_сапиенс• 26 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Думаю,що в тих,зо дожили до старості точно менша . Тому що їх ніхто ніколи не лікував для профілактики, тільки по факту захворювання.
автор Тролю як можу • 26 августа 2024
Ответ дляNo problems
Ще ні. Трубку не беруть, їхати далеко, а я після ночі ніяка, та й л´є ж далі.
Додибала до терапевта, дав лікарняний на тиждень, а лікування каже поняття не маю, яке, йдіть до гінеколога.
Ну, логічно.
Тому поїду або зараз, або завтра вранці.
Мій гінеколог - оперуючий, тому по пн/вт у нього операції, і шансів отримати термін по факту сьогодні/завтра невеликі.
Але поїду.
Снідаю авокадо• 27 августа 2024
Автор, ви як?
Теж було так, що місячні були настільки рясні, що вийти з душу не могла; прокладка ставала повна за годину… і так декілька циклів. Теж в Німеччині. Поїхали до гінеколога, сказав все добре. Бляха, що ж добре… Сама попросила виписати противозаплідні. Бо колись ще в молодості був в мене збій циклу і пам’ятаю признавала ггінеколог протизаплідні пити, щоб відрегулювати цикл. Ось так і пью їх…
Снідаю авокадо• 27 августа 2024
Але цикл відрегулювався і місячні дуже помірні
Хомо_сапиенс• 27 августа 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
В мене також було таке. Кололи уколи декілька днів , здається діцинон і ще якийсь. Зупинили. Потім все пройшло. Ніяких порушень не виявили. Так і не знаю,що то було. А потім вже в більш зрілому віці від кісти таке було.
автор Тролю як можу • 27 августа 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Автор, ви як?
Мій гінеколог вжарив укол проти кровотечі, зробив узі. Ендометрій 4 мм - за 1.5 доби знизився на 7.5, бо вночі в лікарні 11.5 наміряли.
Виписав тринексанову кислоту на 3 дні.

І протизаплідні(( мікрогінон. Чииаб, що це старий препарат.. чому не клайру? Чи щось сучасніше ...

Я їх ніколи не приймала, а сьогодні треба почати....

Дякую що спитали.
автор Тролю як можу • 27 августа 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
От лікар в лікарні теж сказала, що виходить кіста функціональна, доволі велика, і це теж може спровокувати
автор Тролю як можу • 27 августа 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Що ви приймаєте?
Снідаю авокадо• 27 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Що ви приймаєте?
asumate 20

Снідаю авокадо• 27 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Виписав тринексанову кислоту на 3 дні.

Дякую що спитали.
Здоровʼя вам! Все буде добре!
Хомо_сапиенс• 28 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Виписав тринексанову кислоту на 3 дні.

Дякую що спитали.
Добре,що вам надали допомогу,а не відправили додому нурофен пити. З приводу протизаплідних, мені призначали антибіотик,щоб точнісінько вкластися в 5 євро,які я сама оплачую за ліки:))
Тільки терапевт щедра, завжди виписує ліки, щоб страхова платила , вона українка.
Хомо_сапиенс• 28 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
А після тієї процедури в квітні вони вас не обстежували?
автор Тролю як можу • 28 августа 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Ні. Ось мали узі у вересні планово зробити