Тролю як можу• 26 августа 2024
Чаша повна кожну годину. Чи допоможуть в лікарні?
Перші кд після гістероскопії.
Вони і раніше були рясні, а зараз капець. Добу лило так, що чашу на 30 мл доводилось виоивати кожні дві години. Думала, скоро ослабне кровотеча.
А вона посилилсь.
По гістері все ок, участок гіперплазії, але в цілому все ок. Просто так от предклімаес проходить.
І я чесно розублена. Їхати в лікарню (я в Німеччині)?. Так я норм більш менш почуваюся.
Чекати ще?
Вранці на роботу, я вчитель((. Як я буду уроки вести...
Ви б що робили?
А вона посилилсь.
Чекати ще?
Ви б що робили?
Ms. Похвала• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Але кровотечі пофіг. Слабше чи сильніше вона не стає.
Алергії у мене нема, тож все ок. Чаша це назручніший засіб для мене
Чи їхати вам в урженцію, чи завтра до лікаря - все одно треба йти без чаши
Тролю як можу
• 26 августа 2024
Ответ дляMs. Похвала
Це все страхова покриває? Просто ми звикли, у нас щось підозріле бачать - йдуть ще до одного лікаря. Незначна гіперплазія - чудово можно розгледіти на УЗД без направлень на гістероскопії.
А ЗГТ вам назначили?
Так, покриває, звісно.
На узі він підозрював полип.
Хомо_сапиенс• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Бо на узі лікар побачив підозрілий участок
Можливо цей підозрілий участок і є причиною кровотечі? Ви довіряєте своєму лікарю? В Німеччині вони такі собі .. В будь якому випадку звертайтесь терміново до лікаря.
оксюморон• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Так, покриває, звісно.
На узі він підозрював полип.
У мене була гістера через поліп, потім на 6 місяців вводили в клімакс, місячні почалися чітко через 6 місяців і самі звичайні. У вас якось дивно все, схоже на кровотечу. Не зволікайте, їдьте в лікарню
Ms. Похвала• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Так, покриває, звісно.
На узі він підозрював полип.
Тобто вам на гістері нічого не видалили? Поліп наче видно без проблем на узд. І дивно, що гістера була у квітні, а місячні зараз - звісно ж ендометрію наросло, тепер проблемно відходить. Звичайні кровоспинні повинні вам вколоти.
Без комплексів• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Трохи менше, минула ніч ще більш менш була. Але 210- 240 мл точно.
Зараз почекаю ще 20 хв, якраз година пройде ще одна. Як не менше, то буду дзвонити
Та не надо ждать. Едьте в приемный покой больницы ближайшей. Вы и так там прием будете часа 4 ждать. Тем более ночь впереди, а если вы ночью истечёте кровью, в сознание не придёте и всё. Зачем играть с таким
Тролю як можу
• 26 августа 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну, він тут місцеве світило.
Той участок він же видалив під час гістери...
Я дуже сподіваюсь, що це просто гіпер рясні перші місячні.
Але по телефону радили в лікарню
Хтомолодець? Я!• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Дякую, я говорю німецькою. З помилками, але говорю.
У вас, схоже, маткова кровотеча, не жартуйте, їдьте в лікарню
Ищу-брожу• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Ну, він тут місцеве світило.
Але по телефону радили в лікарню
Давление есть че измерить?
Поддакиваю иногДА• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Ну, він тут місцеве світило.
Але по телефону радили в лікарню
Якщо вам по телефону сказали, то краще їдьте. У мене була схожа ситуація , і ще з гігантськими сгустками, теж дуже-дуже сильна кровотеча, велика прокладка за 15 хвилин. І я випила 8 пігулок кровоспинного (це по інструкції) і ось настала ніч, воно не зупиняється. Я сама вдома, страшно трохи стало. Подзвонила в швидку - ну ви до туалету можете дійти, пігулки прийняли? То скоро подіють. Кажуть, навіть якщо ви приїдете окрім того щоб виміряти тиск ми вам нічим не зможемо допомогти. Дзвоніть, якщо не зможете ходити.
Це Нідерланди.
А у вас ніякого циклокапрону немає, щоб зупинити кровотечу? Якщо у вас завжди такі рясні виділення.
Це Нідерланди.
Джавеліна• 26 августа 2024
У меня после гистеро кровило долго, но не в таком объеме, но у меня было удаление довольно большой миомы. Через 1.5 месяца я сделала по показаниям колоноскопию и у меня открылось кровотечение, очевидно, шланг через стенку задел рану. Положили на 5 дней, кололи к кровоостанавливающее. Я бы на Вашем месте обратилась к врачу.
Тролю як можу
• 26 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Це Нідерланди.
Нема нічого(.
Приїхала в лікарню, а вони кажуть, вам не до нас, у нас нема чим узі вам зробити.
Треба їхати в іншу.
Дяеую, буду знати чого очікувати...вимірення тиску))
Треба їхати в іншу.
No problems• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Нема нічого(.
Треба їхати в іншу.
автор, как у вас дела? мне гистеро делали 1,5 мес тому..польша...теперь тоже волнуюсь..вы нашли больницу, где узи делают?
Тролю як можу
• 26 августа 2024
Ответ дляNo problems
Так, приїхала в іншу. Взяли кров, поміряли тиск, сатурацію.
Сповістили гінекологію.
І,судячи з того, що вигнали чекати в прийомну, справи мої не дуже кепські.
Не хвилюйтесь, у всіх же по різному. Сподіваюсь, і у вас, і у мене все буде добре
Сповістили гінекологію.
Флюорография гуся• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Прошу вибачення за питання не по темі: а як Ви викладаєте, якщо знаєте німецьку не надто добре? Ви викладаєте для українських дітей?
No problems• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Сповістили гінекологію.
но вы держите в курсе все равно
ХуАнита• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Ем. Кровотечі пофіг взагалі-то, чаша, чи прокладка, чи тампон
В вашем случае нет уже.
Извините, я не хочу вас обидеть.
Но вы же сами понимаете, что излишнее кровотечение ненормально. Положите прокладку хотя бы сейчас на ночь без чаши, а на утро (если вдруг решите пойти на работу) - тампон, и меняйте каждые два часа.
Извините. Менструальная чаша - для тех, кому она подошла.
Менструальная чаша, которая крепится эффектом вакуума, на нездоровых слизистых может и другой эффект создать - как банки на спину при простуде, от которых приливается кровь и разрушаются капилляры, появляются синяки.
Убирайте чашу как можно быстрее!
Извините, я не хочу вас обидеть.
Убирайте чашу как можно быстрее!
Тролю як можу
• 26 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
У німецьких.
Математику.
А шо робить...як можу, так викладаю))
Математику.
А шо робить...як можу, так викладаю))
Тролю як можу
• 26 августа 2024
Ответ дляХуАнита
В вашем случае нет уже.
Извините, я не хочу вас обидеть.
Убирайте чашу как можно быстрее!
Извините, я не хочу вас обидеть.
Убирайте чашу как можно быстрее!
Думаю, що той вакуум крапля в морі. Чашу я використовую років 3 і вважаю чудовим винахідом - в тому числі при сильних КД.
Але зараз я її прибрала, звісно, бо як на огляд йти.
Тролю як можу
• 26 августа 2024
Ответ дляNo problems
но вы держите в курсе все равно
Все ок, нічого термінового, йдіть додому і консультуйтесь далі у гінеколога - висновок після огляду і узі.
Залізо ок, тиск високий (і це краще ніж низький), тому ні укола, ні крапельниці)
Стефанія• 26 августа 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Поняла, спасибо. Я просто вчера тут читала, что в сферу образования с уровнем языка ниже С1-С2 в ЕС не берут, ещё и диплом оч сложно подтвердить, про ту что различаются системы образования
Скажімо так... все по закону вірно. Але якщо нема вчителя, а тут є українка з дипломом, досвідом роботи і наприклад В2, то інші рівні можна підтвердити вже в роботі. На математика С1 достатньо, тільки б математику знав і викладав
долой_лама• 26 августа 2024
Ответ дляТворческий типаж
В Украине поехала бы к врачу, вызвала скорую. В другой стране… затрудняюсь ответить… Тем более не зная немецкого языка
У вас есть там местные друзья, кто смог бы вам помочь в общение с врачами и посоветовать куда обращаться?
Она пишет, что учитель в Германии, думаю, язык знает
долой_лама• 26 августа 2024
Ответ дляСтрекозей
Нашо туда чашу пихать вообще после всего пережитого?
Я тоже не поняла
Вбигудях• 26 августа 2024
Ответ длядолой_лама
Я тоже не поняла
Автор пише, що гістероскопія була ще в квітні
АфродитаПетровна• 26 августа 2024
У меня только в начаое августа было кровотечение. 1 тампон в час - полностью мокрый аж на прокладку проходило. А предыдущие месячеые были соабовыраженные. Ещё и полип 7 мм. И тут я забооела - температура 39, насморк и кашель сильный. И тут кд. Первый день норм, второй кашель сильнее и как полило.. ппц. Кровоостанавливающие нельзя- вдруг корона . Лежала боялась шевельнуться. Вычислила если на спине то оно меньше кровит. На второй день вроде лучше, но как закашлялась - снова полило. Так я после двух дней кровотечения отходила 2 недели. И железо пила . Пока восстановилось всё.. как бы я работала не представляю.
Кавуся• 26 августа 2024
Я би сказала, що у вас відкрилась кровотеча, а не КД. Самостійно ви її не зупините, і, як би страшно не прозвучали мої слова, можете не перечекати... До лікаря однозначно, терміново, поки можете це зробити самі.
Даха-сваха• 26 августа 2024
Ответ дляСтрекозей
Думаєте тампон краще? А прокладки їй і на 20 хвилин не вистачить.
Сосиска_Втесте• 26 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
В них завжди все ок. Хоч би звичайне кровоспинне дали.