Вперше створюю таку тему, але дивлюсь - наче немає іншої.
Ваньок і Смолій пишуть, що ту злетіли, міг, кораблі з калібрами в морі, ще й 60 шахедів.
Пздц 🤬
Ромашка -3390• 26 августа 2024
⚠️⚠️⚠️Попередньо борти Ту-95мс виконали пусковий маневр в районі Каспійського моря.
🇺🇦StrategicaviationT | Чатик
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 августа 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Удалено администрацией...
Ответ дляKi---yanochka
От думаю куди краще йти, в школу, де цокольні вікна виглядають на вулицю. Або в метро не глибоке Харківська) в школі комфортно а от в метро навряд. Ще боюсь щою малий ( 2 роки) не сунувся нікуди в метро
На руках триматимете… коло вікон якось страшнувато.
Ответ дляKi---yanochka
Я побоююсь укриттів в школах.
Метро саме краще рішення
Ответ дляZelenkа
Скиньте пліз😁
У них ще такі вирази обличчя зосереджені 😂 Милота )))
Вероника-2014• 26 августа 2024
Ответ дляеліт
А пуски, не було?
Ещё нет. Но сегодня похоже, что будут..
Ответ дляsunholder
Здається дехто встав не з тієї ноги
Ага, сказ якийсь 😂
Ответ дляеліт
А пуски, не було?
Щось незрозуміле, реальний київ пише що були, інші типу якісь маневри…
Анастасия К.• 26 августа 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ого, жесть какая) А в какой это стране?
Ответ дляАнастасия К.
Ого, жесть какая) А в какой это стране?
А я не знаю, якось натрапила, підписалась і милуюсь тепер ))) Здається, Румунія чи Молдова… Не наші точно, бо номера на машинах не наші.
Ответ дляZelenkа
То закарпатські😁 а лімузини які, ух😀
Все розкішно)))
Ромашка -3390• 26 августа 2024
🔴Увага, пуски Калібрів з акваторії Чорного моря!
✔ @radar_raketaa
Ответ дляСвітланкаОК
Літак коли робить пуск, він робить специфічний маневр. Він же не просто зависає в повітрі і пускає. А робить певну метою, досить велику.
Тому по ній і розуміють, що зробив пуск.
Їх же на радарах бачать.