СвітланкаОК• Изменено 26 августа 2024

Чекаємо масований? Хвилювалочка

Вперше створюю таку тему, але дивлюсь - наче немає іншої.

Ваньок і Смолій пишуть, що ту злетіли, міг, кораблі з калібрами в морі, ще й 60 шахедів.

Пздц 🤬
uma• 26 августа 2024
Ответ дляРомашка -3390
Сейчас люди на работу собираются...а тут атака намечается.
Раз сделаны пуски из Каспия, то примерно в 8:45-9:00 ракеты долетят до Киева 😭

Ромашка -3390• 26 августа 2024
Ответ дляuma
В паркинг собираюсь
ok1904• 26 августа 2024
Ответ дляРомашка -3390
🔴Увага, пуски Калібрів з акваторії Чорного моря!

✔ @radar_raketaa
Жесть
uma• 26 августа 2024
Ответ дляРомашка -3390
В паркинг собираюсь
Сегодня это будет разумным. Столько шахидов и ракет… хоть бы ПВО справилось.
ok1904• 26 августа 2024
Ответ дляnikolayev
Какой замечательный форум!
Если бы не вы, я бы и не прочитала ничего, и тревогу не слышала.
Тривога в Мико з 4 ранку
nikolayev• 26 августа 2024
Ответ дляZelenkа
А не треба спати, як сурок 😁
Я сова, спатки пора. А тут такое...
Люблю море• 26 августа 2024
Ответ дляOLVIK13
Самый пипец,что многие как раз в пути на работу и нет опции спуститься в убежище 😥хотят уроды,чтоб побольше жертв было
Ну так пусть дома сидят. Или работа главнее
автор СвітланкаОК • 26 августа 2024
Дивно, що Реальний Київ пише, що пуски калібрів підтвердились, а Ваньок - не підтвердились.
Кошкина мать• 26 августа 2024
Ответ дляЛюблю море
Як телепортуватися з машини додому? Ви хоч прочитали повідомлення на яке відповіли?

nikolayev• 26 августа 2024
Ответ дляsunholder
Можна вважати вас щасливою людиною )
Вот, если оно сейчас на голову не грохнет, то буду считаться счастливой)))
dream7• 26 августа 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Реальный Киев всегда нагнетает. Если летят шахеды/ракеты, то на Киев.
Ялынка• 26 августа 2024
Какой не удобный интерфейс, все последние сообщения в перемешку((
sunholder• 26 августа 2024
Вже заходять ракети з тушок через Сумщину
Люблю море• 26 августа 2024
Ответ для Кошкина мать
Чого було виїзджати?
So_so• 26 августа 2024
Ещё самолеты взлетели(((((
Кошкина мать• 26 августа 2024
Ответ дляЛюблю море
Чого було виїзджати?
Є професії, які змушені були, ви ж не будете без лікаря швидкої, бо тривога? Які всі розумні, коли справа стосується когось
Еленка14• 26 августа 2024
Ответ дляuma
Це вони знову тими шахедами виснажують наших кончені рашисти
VA 11• 26 августа 2024
Йобана русня! Горіти їм в пеклі!
автор СвітланкаОК • 26 августа 2024
Ответ дляdream7
А мені наче Смолій більше нагнітає

чир• 26 августа 2024
Наберите воды про запас...
ultragringo• 26 августа 2024
Блин и чего я проснулась? Работаю сегодня из дома, можно начать с 11. Я крепко сплю и ракеты обычно не слышу. А сейчас сижу трясусь.
Вилами по Воде• 26 августа 2024
Ответ дляultragringo
Тоже самое.
автор СвітланкаОК • 26 августа 2024
Люди все прибувають і прибувають
Наталія-Ната• 26 августа 2024
А мне страшно идти в укрытие, далековато
РойЛеля• 26 августа 2024
Я чешусь на нервах вся. Руки мокрі і трусяться
РойЛеля• 26 августа 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Та пізно щось ви надумали
Кошкина мать• 26 августа 2024
Ответ дляРойЛеля
А в мене сьогодні особливо не спокійний кіт, хоча зазвичай він в такий час спить, бо ми з донькою йдемо, а зараз місця собі знайти не може
Natalla_1988• 26 августа 2024
Я з дітьми сьогодні теж рано прокинулись, хоч всі сповіщення на телефонах відключені, не чули й сирен. Але, тривожність п»рокинула» і живіт зкрутило зрання 🤪
Tatius_ka• 26 августа 2024
Ответ для Кошкина мать
тварини відчувають
я з 9 вечора знала що буде гучно - мої коти мені про те ’розповіли’ своєю поведінкою
Кошкина мать• 26 августа 2024
Ракети на Київське водосховище, от кончена нація.