Вперше створюю таку тему, але дивлюсь - наче немає іншої.
Ваньок і Смолій пишуть, що ту злетіли, міг, кораблі з калібрами в морі, ще й 60 шахедів.
Пздц 🤬
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Русня гній
Класний у вас нік 😂
Наша_русофобія_недостатня• 26 августа 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Класний у вас нік 😂
Дякую)Стирено у Стерненка
Ответ дляKaterionOK
Вище написала, що передмістя Києва
Ви, певно, з північної сторони?Я в місті, але почула віддалено
KaterionOK• 26 августа 2024
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Так
Ответ длявре_Динка
Почалося
навіть з укриття було чути
irina172000• 26 августа 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Удалено администрацией...
Кто вам дал право, оскорблять других людей? Страшно, когда летят шахеды и ракеты над головой - это нормально. Не страшно только тем, у кого не летят.
Ответ длякураГАЛЯ
Кто знает сколько летит по времени ПнКорецская ракета, та что балистика, до Киева? Не могу понять 1 минуту что ли?
Чорт його знає, але долітає швидко