КартаБезКомиссий• 26 августа 2024
Як дізнатися залишок моб.інтернету у Водафон?
Вже 2 дні качаю і користуюся- все одно пише 10гб і все🤪 хотілося б контролювати витрати. Підкажіть пліз?)
КартаБезКомиссий
• 26 августа 2024
Скачаний, звичайно. Пише 10 з 10 гб. Ну такого не може бути ніяк.
Ms. Откровенность• 26 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Може.Якщо в тарифі йде щось типу Суперсила.Тоді у вас є додаткові Гб
Ms. Откровенность• 26 августа 2024
КартаБезКомиссий
• 26 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Є ’за тарифом’ і ’поза тарифом’, у мене це все входить в пакет послуг
У мене там 20 з 20 вже 2й день, хоча користуючись мега активно. Напевне глюк
энциклопУдия• 26 августа 2024
Утром проверяла, у меня показало все по тарифу, остаток Гб.
Второй, третий разы - глюк.