YaЯна• 26 августа 2024

Начальниця не задоволена, що я захворіла

Працюю майже пів року тут. Один раз сильно захворіла на грип,це було місяці 3 назад. Пропустила тиждень роботи (5 днів за свій рахунок). І другий зараз, температурю. Сьогодні перший день пропуску. Начальниця дзвонила у неділю, сьогодні теж вже дзвонить : що робиш? Кажу поки обстріли то сиділи внизу, піднялась і сплю, бо погано сильно. Тон в неї дуже -дуже не вдоволений, з претензіями. А ти не думала, що це може бути ковід? Кажу - може. А ти не думала, що треба до лікаря сходити?
Кажу до лікаря найближчий запис у вересні. Вона каже такого не може бути.Ну і я доросла жінка і знаю як лікуватися. Просто горло і температура 37,3.
Короче мені цей тон дуже не подобається, наче я винна в чомусь, або обманюю. У вас як начальники реагують?
Cat88• 26 августа 2024
Госслужба ?)

автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ дляCat88
Госслужба ?)
Ні
Love_Love_Love_• 26 августа 2024
Для чого ви взагалі берете трубку і тим більше в неділю?
автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Як це? Звісно треба брати трубку. Вона ж спитає чому не брала
Love_Love_Love_• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Ви троль чи раб?
TANYA 0 0 0 0• 26 августа 2024
Ви офіційно на роботі?
автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ви офіційно на роботі?
Ні. Магазин. Нас всього 5 разом з начальницею

_Alekssandra_• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Логично, что если человек болеет, то он берет больничный. Это вполне справедливое требование.
frezia-frezia• 26 августа 2024
Для гострого стану є черговий лікар, та й дільничний має віконця для термінових випадків.
_Alekssandra_• 26 августа 2024
У меня по всякому было. Даже ’ти сюда не хворіти прийшла’. И это я была после операции. Ну и больничный не оплачивался. Я потом на ту работу вечно в любом состоянии ходила.
nenatasha• 26 августа 2024
Можна подумати, що похід до лікаря відразу вас вилікує. Ох це начальство....
автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ дляfrezia-frezia
Наша лікар у відпустці, сказали найближчий запис у вересні. Я з температурою в п´ятницю,суботу, неділю. Вся мокра і спітніла. Як я маю дойти до поліклініки в такому стані, з немитою головою? Щоб мені сказали, що це орві і написали мені все те саме, що я і так знаю? Мені ж не 16 років
_Alekssandra_• 26 августа 2024
Ответ дляnenatasha
Это со стороны автора. А начальник хочет удостовериться, что человек болеет, а не просто так решил откосить.
Тут нужно смотреть с обеих сторон
Ирина_Б_• 26 августа 2024
т.к. вы не идете к врачу и не берете больничный, то она вправе думать что вы просто отдыхаете.
автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
Який лікарняний? Ми всі неофіційно, це не оплачується
Ирина_Б_• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
тем более
_Alekssandra_• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
К сожалению, вот такие правила. Где бы Вы не работали при болезни будут требовать больничный
Allein74999• 26 августа 2024
От проблема века. Когда у меня так было на пред работе - сказала, хотите выйду, перезаражаю вас всех, вместе дома посидим. Че нет-то?
автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
А гроші мені ж ніхто не дасть

Бессмертный пони• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Вашего врача должен заменять на время отпуска другой врач . На позапрошлой неделе мой семейный был в отпуске . Я спокойно попала к другому врачу ( его заменяющему ) .
автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ дляБессмертный пони
Так я ж і кажу, що найближчий запис до іншого лікаря - 2 вересня.
frezia-frezia• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Я вас розумію, але є ж закон, якого потрібно дотримуватись. Захворів - береш лікарняний. Ну а по людськи, домовляєшся про відпрацювання чи за власний рахунок. Але ясна справа, що керівнику це не до вподоби... Скорішого одужання та вирішення проблем)
_Alekssandra_• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
А гроші мені ж ніхто не дасть
Повторюсь, есть правила. Приходя на работу мы должны им следовать, даже если не хотим, или получаем неприятные еффекты.
Бессмертный пони• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
А , ну , я так поняла , что запись на 2 сентября именно к вашему врачу .
автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Так якщо є лікарняний - мають бути гроші. Це теж правила
_Alekssandra_• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Конечно. Но поскольку Вы не оформлены официально, то не защищены. Увы
frezia-frezia• 26 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Не обов´язково)) за вас працює інший працівник і отримує кошти, а ви одужаєте і будете відпрацьовувати. Ну погодьтесь, що всім потрібні здорові працівники
автор YaЯна • 26 августа 2024
Ответ дляfrezia-frezia
Інший працівник отримає тільки свою зарплату і не краплю більше. У нас з дівчатами просто гарні відносини. Вони сказали, що все добре, вони впораються самі. І так в нас завжди
Ana Fernandes• 26 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Не совсем, особенно если больничный неоплачиваемый
Ana Fernandes• 26 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Неправда. В большинстве мест где я работала, модно было взять несколько дней ОПЛАЧИВАЕМОГО больничного без документов