Сонячний день• Изменено 26 августа 2024
У кішки кровавий згусток виділення із статевих органів, може хтось щось знає?
Кішці 17 років, не стерилізована. Апетит нормальний, це з´явилося сьогодні вранці, вона постійно вилизує себе там. На вигляд активна
Хтось з таким стикався? При відкритій піометрі можуть бути подібні симптоми?
Сонячний день
• 27 августа 2024
Ответ дляГолубец
ее бы в клинику, анализы на воспаление сдать, узи провести. мне лично ветеринар на дому ничем не помог в куда более простой ситуации, даже хуже сделал... норм ветеринары по домам не ходят, разве что в селе, все они в клиниках работают
Які аналізи на запалення здають? кров треба?
нам зробили узд, це мало що прояснило
Сонячний день
• 27 августа 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ваш совет может стоит кошке жизни. Лечение пиометры - экстренная хирургия
Піометри нема, там щось інше турбує
Голубец• 27 августа 2024
Ответ дляСонячний день
нам зробили узд, це мало що прояснило
Да, кровь, я обычно полную биохимию заказываю, и врачи ее рекомендуют
Голубец• 27 августа 2024
Ответ дляСонячний день
Піометри нема, там щось інше турбує
Так а что врач сказал?
Сонячний день
• 27 августа 2024
Ответ дляГолубец
Так а что врач сказал?
Все, що вони запропонували це здавати на гістологію. і якщо доброякісне утворення, то вирізати, а злоякісне, то приймати канабіс для тварин