ЗавЛабСнаб• 26 августа 2024

Порадьте помаду, що не сушить

Чим би не фарбувала губи, залишається відчуття сухості. Потім виникає бажання кусати губи. Порадьте помаду , можна і дорожчого сегменту, щоб на губах після був комфорт. Чи блиск для губ.
Бензопирен• 26 августа 2024
Маску з собою возжу, від помад однаково все як у вас.
автор ЗавЛабСнаб • 26 августа 2024
Ответ дляБензопирен
А яку маску?
Добродійка• 26 августа 2024
Всегда наношу бальзам под помаду, тогда никакая не сушит
Самохвалова• 26 августа 2024
Весняний Марафон• 26 августа 2024
Помада Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink
Маска для губ Laneige
Грабля• 26 августа 2024
Користуйтеся бальзамом під помаду. В мене це Eucerin. З помад мені подобається Кіко та YSL
Місячне Сяйво• 26 августа 2024
Блиски Clarins для мене найкращі!
Місячне Сяйво• 26 августа 2024
Лише вони спасли мої губи. Що я тільки не купувала. Бальзами звичайно допомагають, але хочеться і відтінок ще й. Брала 1, 5, 7 номери- всі гарні.
Госпожа_тамагочи• 26 августа 2024
Беріть кольорові бальзами, їх зараз випускають з насиченими кольорами.
Мої : Eisenberg, Dior, Clarins.
Але є пристойні і в Кiko, Artdeco. Доречі, в Аrtdeco, є серія помад з бальзамною серцевиною, зволожуючі.
euhunter• 26 августа 2024
Бальзамы с оттенком - мое спасение. У меня их несколько десятков точно, по всем сумкам и карманам. Обычные бренды, не люкс. Одни из любимых Катрис ,это вообще помада, но не сушит.
Kusalochka• 26 августа 2024
Из всего что пробовала подошли только эти
Пані з калабані• 26 августа 2024
Автор, blistex medicated ointment, мазь в тюбике. Потом поблагодарите)
Ку-кусик• 26 августа 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Блиски Clarins для мене найкращі!
inna5577• 26 августа 2024
Ланком, эсти лаудер энви
Бензопирен• 26 августа 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А яку маску?
Laneige