ЗавЛабСнаб• 26 августа 2024
Порадьте помаду, що не сушить
Чим би не фарбувала губи, залишається відчуття сухості. Потім виникає бажання кусати губи. Порадьте помаду , можна і дорожчого сегменту, щоб на губах після був комфорт. Чи блиск для губ.
ЗавЛабСнаб
• 26 августа 2024
Ответ дляБензопирен
Маску з собою возжу, від помад однаково все як у вас.
А яку маску?
Весняний Марафон• 26 августа 2024
Помада Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink
Маска для губ Laneige
Грабля• 26 августа 2024
Користуйтеся бальзамом під помаду. В мене це Eucerin. З помад мені подобається Кіко та YSL
Місячне Сяйво• 26 августа 2024
Лише вони спасли мої губи. Що я тільки не купувала. Бальзами звичайно допомагають, але хочеться і відтінок ще й. Брала 1, 5, 7 номери- всі гарні.
Госпожа_тамагочи• 26 августа 2024
Беріть кольорові бальзами, їх зараз випускають з насиченими кольорами.
Мої : Eisenberg, Dior, Clarins.
Але є пристойні і в Кiko, Artdeco. Доречі, в Аrtdeco, є серія помад з бальзамною серцевиною, зволожуючі.
Мої : Eisenberg, Dior, Clarins.
Пані з калабані• 26 августа 2024
Автор, blistex medicated ointment, мазь в тюбике. Потом поблагодарите)