Під час гастроскопії роблять аналіз на ХБ?
Це однозначно і тим самим гастроскопом?
Мазок чи біопсія?
А якщо біопсія, то це треба додатково знеболення?
Бо у нас тільки лвдокаїном на горло пшикають і все
Хто що про це знає? О_0
Ответ для40ка
Дякую
Аж не віриться
Я так боюся
Аж не віриться
Я так боюся
Гастроскопия пустяковая процедура, когда Вы еду глотаете, пищевой комок гораздо толще зонда. Просто сам факт, что у Вас во рту что-то постороннее и его нельзя глотнуть, вызывает дискомфорт.
Главное - слушать доктора, он объясняет как дышать, как глотать. Боли никакой нет.
Ответ дляSo_so
Дякую
Тепер буде легше завтра наважитися
Ирина Веселуха• 26 августа 2024
Роблять аналіз, якщо ви попередньо про це скажете, він оплачується окремо. Біопсію відразу в Україні раніше не робили. Маю проблеми , то раніше постійно робила. За кордоном роблять під наркозом, тому відразу беруть і біопсію.
Ответ дляИрина Веселуха
А у звичайній районній лікарні таке теж можуть робити такий аналіз?
Чи це вже щось супер сучасне?
Ирина Веселуха• 26 августа 2024
Ответ для40ка
Чи це вже щось супер сучасне?
Аналіз на ХБ роблять експрес- тестом. Вони є повсюди.