Щепотка_совести• Изменено 26 августа 2024

Турція з песиком

Добрий день ! Дівчата , можливо хтось знає, чи потрібно здавати аналіз на титри антитіл проти сказу песику для вʼїзду в Турцію?!
Бадабум• 26 августа 2024
Та не, нехай всіх звражує сказом
Ви така цікава чесне слово
автор Щепотка_совести • 26 августа 2024
Ответ дляБадабум
Та не, нехай всіх звражує сказом
Ви така цікава чесне слово
А Ви така «розумна» чесне слово… Ми щороку проводимо щеплення проти сказу і всі інші необхідні по графіку щеплення! Я питала за сертифікат на антитіла, який не в кожну країну потрібен, стосовно Турції не знаходжу точну інформацію тому питаю!
Штора с кисточкой• 26 августа 2024
Скажіть, а чому, коли ви обираєте розділ «Туреччина», все одно наполегливо пишете «Турція»?
автор Щепотка_совести • 26 августа 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Вибачаюсь , Туреччина )
Анонім-ка• 26 августа 2024
Хто вам сказав, що не в усі країни потрібен? Це нелегалом якось його вивозити. Для вивезення тварини за кордон потрібні всі необхідні щеплення, паспорт, чіп, титри антитіл до сказу, довідка від ДЕРЖАВНОГО ветеринара з обробкою від паразитів. Можна й зразу міжнародний сертифікат здоров´я, якщо є можливість, якщо ні- на кордоні ветеринар видасть. Дивіться, у яких пунктах пропуску є ветконтроль, інакше вас розвернуть або розведуть на чималеньку суму, як повезе.
Анонім-ка• 26 августа 2024
А, і карантин 90 днів для титрів. Швидко не вийде.
автор Щепотка_совести • 26 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Стосовно паспорта, чіпа , форми 1 я в курсі , точно знаю , що аналіз на титри обовʼязково потрібен у всі країни ЄС, а стосовно інших країн треба уточнювати! Сертифікат на титри робили в 2021 році , коли подорожували по Європі , він здається на рік видається:(
Анонім-ка• 26 августа 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Якщо робити щеплення чітко в строк, то пожиттєво
автор Щепотка_совести • 26 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Дякую велике за інформацію! Щеплення чітко робили! Скажіть ,Ви випадково не знаєте , а цей сертифікат потрібно продовжувати якось , чи вет служба просто дивиться на дати щепленнь в паспорті і старий сертифікат?
Анонім-ка• 26 августа 2024
Ви з песиком, паспортом і титрами ідете до державного ветеринара, він вам дає довідку, якщо не помиляюсь Ф10, за три дні до виїзду, і все скаже.
автор Щепотка_совести • 26 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Дякую )