Та не, нехай всіх звражує сказом Ви така цікава чесне слово
А Ви така «розумна» чесне слово… Ми щороку проводимо щеплення проти сказу і всі інші необхідні по графіку щеплення! Я питала за сертифікат на антитіла, який не в кожну країну потрібен, стосовно Турції не знаходжу точну інформацію тому питаю!
Хто вам сказав, що не в усі країни потрібен? Це нелегалом якось його вивозити. Для вивезення тварини за кордон потрібні всі необхідні щеплення, паспорт, чіп, титри антитіл до сказу, довідка від ДЕРЖАВНОГО ветеринара з обробкою від паразитів. Можна й зразу міжнародний сертифікат здоров´я, якщо є можливість, якщо ні- на кордоні ветеринар видасть. Дивіться, у яких пунктах пропуску є ветконтроль, інакше вас розвернуть або розведуть на чималеньку суму, як повезе.
Стосовно паспорта, чіпа , форми 1 я в курсі , точно знаю , що аналіз на титри обовʼязково потрібен у всі країни ЄС, а стосовно інших країн треба уточнювати! Сертифікат на титри робили в 2021 році , коли подорожували по Європі , він здається на рік видається:(
Дякую велике за інформацію! Щеплення чітко робили! Скажіть ,Ви випадково не знаєте , а цей сертифікат потрібно продовжувати якось , чи вет служба просто дивиться на дати щепленнь в паспорті і старий сертифікат?