Ноу коммент• 26 августа 2024

Научите получать удовольствие от материнства

Дочке 3 месяца, это какой-то кошмар. Постоянно кряхтит, плачет, переворачивается на живот какое-то время полежит и плачет уже на животе, пытается ползти и опять плачет, просыпается и первым делом плачет, на прогулке если не спит, то плачет. Были у невролога, делали НСГ, всё в порядке. Я уже схожу с ума от этого постоянно плача. Не понимаю как можно получать удовольствие от материнства, если это морально просто убивает. Мамочки, которые кайфуют, делитесь опытом, у вас спокойные дети?
dahashutka19• 26 августа 2024
Держитесь. Меня очень выручал шезлонг.

Намакушка• 26 августа 2024
Ой, это он еще не подросток. Лежит себе да кряхтит. Реальная ’радость’ материнства приходит именно в тот возрастной период.. Плюс еще и вечная тревога чтобы не влез куда и не связался с плохой компанией.
автор Ноу коммент • 26 августа 2024
Ответ дляdahashutka19
Держитесь. Меня очень выручал шезлонг.
А какой именно у Вас был?
dahashutka19• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
А какой именно у Вас был?
Типа такого
бибизяна• 26 августа 2024
Це від дитини залежить з сином взагалі незнаю як вижила. Навіть в лікарню попала. Ушативал 3х дорослих до виснаження. Кричав не спав і так рік. Дочка ідеальна дитина, спала їла не плакала,коли зуби вилізли незнаю. Прокинулася посміхається. До року треба просто пережити, до 3-4 терпіти а потім стає легше і легше....
Я мама дітей з різницею 1.9.
автор Ноу коммент • 26 августа 2024
Ответ дляdahashutka19
Типа такого
Спасибо
Вапщета• 26 августа 2024
Я получала удовольствие два раза, но вам не понравится, это против модных сейчас веяний.
С рождения приучила к пустышке, кормила по режиму, спали в кроватках. Укачивать и сидеть на руках не приучала. Вообще крики помню только на первые зубы, вот тогда носили по очереди. А в другое время - возила за собой по квартире кресло с 0+ чикко поли магик, ребенок там лежит, смотрит игрушки, покачивается, я своими делами занимаюсь, с ним разговариваю, рассказываю, что делаю. Когда начали переворачиваться - выложила на пол, купили специальный коврик, разные приблуды. А на живот с первого дня выкладывала, к 3м месяцам уже любили так лежать. Если у ребенка что-то не получается, давала сначала ему возможность самому сделать, не хватала по первому писку, только потом помогала, показывала как надо.
Вот смотрю фотки, везде с улыбкой.)

автор Ноу коммент • 26 августа 2024
Ответ длябибизяна
Я мама дітей з різницею 1.9.
Як Ви після неспокійного сина наважилися на доньку?
автор Ноу коммент • 26 августа 2024
Ответ дляВапщета
Вот смотрю фотки, везде с улыбкой.)
Супер!
бибизяна• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
я не наважувалася , в мене було сильні розриви тому рік не могла використовувати презервативи, використовували свічки, от і вийшла вагітність. Різниця 1.9...
Томатико• 26 августа 2024
Нет в материнстве радости, это все навязанное обществом
Говорю как мама двоих детей
Однозначная• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Даю вранці, на масляній основі Кроха Д3. А що ж робити? Спробувати не давати, але педіатр сказала, що всім дітям до трьох років потрібно давати профілактичну дозу.
Спробувати іншого виробника як варіант.

І ще вам гарно написали про шезлонг, мене теж виручав. І стільчик для годування, що розкладався повністю в лежаче положення. Дитину в нього, стільчик за собою.
Впораюсь зі всим• 26 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А что вас так тригернуло?
Своего можете не носить
А мне в кайф держать на ручках, обнимать, лелеять, качать
И это нормально, когда маленький ребенок хочет быть на ручках, они так чувствуют себя в безопасности, а когда постарше становятся, то им с высоты лучше все видно и интересней разглядывать мир
Вы всё верно говорите, не слушайте кукух, которые рожают ’шоб як в усіх’ или мужа удержать.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2024
Автор, діти різні. І це не ознака хвороби, це особливість розвитку нервової системи. Ви не витягли щасливий квиток. Ваша дитина плаче і пукає, вона жива, в неї дозріває травна система, заселяється флорою. Щодо нервової, то цей стан перманентний: коліки, потім будуть стрибки росту, регреси сну, знову стрибки росту, це все буде змішуватися з зубами, які лізтимуть по одному, або пачками, деколи будуть додаватися типові до молодшого віку хвороби, типу розеоли, яку досі не всі лікарі розпізнають і херачать крихітці дозу антибіотику, бо ж температура. Потім наче то все скінчиться, але може нагрянути криза трьох років. Якщо дитина піде в садочок, готуйтеся ще до одного випробування. Діти-це складно. Може, в когось є дитина, або навіть діти, які їли і спали, спали всю ніч з народження, зуби вилізли непомітно, і взагалі то чемні і беспроблемні діти, а мама насолоджувалася материнством, перебуваючи у декреті, але це не більшість. У більшості те, що зараз є у вас, можливо, з іншими відтінками. Так що, терпіння вам.
Впораюсь зі всим• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Дякую за Ваш досвід. Дуже чекаю, щоб її почало щось цікавити, окрім плачу. Ось був період коли тільки навчилася перевертатися на живіт, їй було дуже цікаво це робити і не плакала. Але зараз перевертається, втомлюється напевно і знову плаче (( я вже не можу це витримувати, вже уві сні мені здається, що чую плач.
Гладьте дитину по спинці, по животику, це її заспокоює, бо плач не з примхи, а щось турбує.
Можливо, тиск ВЧ підвищений, покажіть неврологу, зробіть ЕЕГ.
Впораюсь зі всим• 26 августа 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Знаю дитину що так вже більше ніж рік плаче, мама до нього вже навіть не підходить. Зато фото в інстаграмі як вона його любить
В дитини явно щось болить.
Впораюсь зі всим• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Я звернула увагу, що як почала давати вітамін Д то взагалі якийсь треш почався, ще більше плаче. Не знаю, може це просто співпало так.
Не пхайте дитині нічого зайвого, усі вітаміни є у молоці мами, а потім будуть у прикормі.
Счастье_же_вот_оно• 26 августа 2024
Не знаю навіть як.Це приходить само собою.Ну я дуже хотіла дитину.В мене здорова,ну як всі діти,тому звичайні проблеми.
Впораюсь зі всим• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Я не давала. Не кричав, спав, ніколи істерик не було,вчиться на відмінно. І щеплень до 6 років не робили.

Впораюсь зі всим• 26 августа 2024
Ответ дляВапщета
Вот смотрю фотки, везде с улыбкой.)
Мой тоже спал с рождения в своей кроватке, но в нашей комнате. Если днем ребенок с мамой наобщался достаточно, не лежал брошенный, то прекрасно ночью спит сам.
Скромняшка• 26 августа 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Мне своего тоже хотелось выбросить в форточку, но набралась терпения и стиснув зубы прорвалась
Тоже самое.
И уже по прошествию почти 13 лет, я до сих пор помню это состояние.
Скромняшка• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Більше і не планую, бажання більше нема після такої реальності))
Все наладится.
Особенно тяжело, когда сама.
Еще кайфонете от материнства, пока ваша задача - выжить.
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляВапщета
Вот смотрю фотки, везде с улыбкой.)
Підкажіть, будь ласка, чи пустушка не завадила налагодити ГВ?
Вапщета• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Нет, нисколько. Она же сосательный рефлекс удовлетворяет, а не питание. Просто после еды даешь пустышку, а не грудь продолжает мусолить. Я насмотрелась такого у сестры, как она с рук не могла снять и все время сосок во рту, и сразу решила, что мне такое не нужно. Кормила старшего до 1,6, младшую до 11 мес, но потому, что на работу срочно вышла.
Вапщета• 26 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Да, мои тоже в нашей спальне до 2-2,5. И сначала вплотную придвигала кроватку без стенки, как график установился, отодвинули. Но я и ночью только до 3х мес кормила. Потом перевела на 12 ночи и 6 утра.
автор Ноу коммент • 26 августа 2024
Ответ длябибизяна
Зрозуміло 😅
автор Ноу коммент • 26 августа 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую! Так, я точно не витягла щасливий квиток, нажаль 😥
ЛисаЛилу• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
такая реакция на Д может быть.
возмите Декристол и давайте утром.
у меня 2 ребенок, и я дала себе установку радоваться каждом дню, даже в 3 ночи)))
в комнате жарко? Живот? Ищите причину, сопоставляйте поведение.
Если налажено ГВ можно предлагать соску.
Не перегревайте, не надо укутывать в коляске и ее закрывать, там в ней очень жарко.
прсто наслаждайтесь крохой, пройдет лет 13 (пролетят) и вы еще захотите и на ручки и обнимашки, а нет- ежики колючие))
Ниф_ниф• 26 августа 2024
Ответ дляНе гоню
Когда мой сын закончил школу и поступил в институт я очень сильно почувствовала удовольствие от материнства, особенно когда узнала, что при институте есть хорошее общежитие)) держитесь автор, осталось всего 17 лет.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Вам треба змінити ставлення. Є дитина, це факт, і вона вже ваша, ніде не дінеться. Ваша задача: не поїхати кукухою і не нашкодити дитині. Для цього треба мати притомного педіатра і моніторити ще парочку блогів таких педіатрів. І просто пережити цей період. Після року стане легше. Мені було найважче сидіти над лежачою дитиною, яка постійно капризувала. Коли поповз, пішов, стало не спокійніше, але якось легше. А вже потім, коли починає говорити, гратися, цікавитися чимось, це вже інший еволюційний етап, і вас вже затягло як маму в це материнство, і перший шок і переляк, який у вас зараз, минув. У кожному стані є свої складнощі, але зараз скільки інформації є, ви можете не просто все списати на поганий характер дитини, чи зуби, а знову ж таки, знаючи про стрибки росту, просто розуміти, що за тиждень усе мине, дитину відпустить, плюс бонусом буде нова навичка.
З педіатрів рекомендую
https://www.instagram.com/olenalutska?igsh=
https://www.instagram.com/dr.vareichuk?igsh=