Кайдашева дочка• 27 августа 2024

Ну раньше обещали свет без графиков если не будет жары, блоки отремонтируют

А сейчас что должно произойти что б отменили графики?Если причина в том что русня разбомбила вчера что то то это не один месяц будут восстанавливать.
laska_vo• 27 августа 2024
Ответ дляMystery -ing
Он сыграл плохую роль для успокоения и потери бдительности. Хотя умные готовились.

Защитить все нереально. Помимо механических защит (щиты, саркофаги и т.д.)- нужны средства ПВО на каждую станцию подстанцию и т.д. Но ещё остаются тысячи километров ЛЭП- их ну никак не защитить.

Саркофаги и щиты приходилось видеть. Впечатляет...
Мені не потрібно це розповідати. Я про телемарафон написала з сарказмом.

VivaForever• 27 августа 2024
Ответ дляlaska_vo
А в липні що розбомбили коли спека столяла? Зато і домовленості по експорту не порушили і всі заткнулись стосовно подорожчання.
по якому експорту)? в Германию? ипсо насмотрелись?
Я не Сірожа• 27 августа 2024
Ответ дляMary8478580
У нас сегодня +33, вчера 35 было
В нас вчора в тіні +36+37 було, тому сьогоднішні +32 сприймаються як прохолода. І ввечері обіцяють дощ на цілу ніч. Якщо прогноз не збреше, то це просто кайф буде, бо вже всі забули, що то таке - дощ)
laska_vo• 27 августа 2024
Ответ дляVivaForever
Ну да ипсо, бо я не дивлюсь пророцтва і гороскопи, як ви🤣🤣🤣
VivaForever• 27 августа 2024
Ответ дляlaska_vo
а на карту вы смотрте? где Германия и где Украина? и как по вашему электричество туда транспортируется?
Мила 26• 27 августа 2024
Ответ дляlaska_vo
Я вам ще раз задаю питання - ви про пошкодження звідки дізнались, особисто перевірили? Ой, виявляється проковтнули те що дали у смі.
Відповім за себе. Я не перевіряла інші, але в наш РЕС вчора влучили 2 рази з міномета, це чула і бачила особисто. І те, що таке саме відбувалось по всій області, теж знаю
Блискавка• 27 августа 2024
Ответ дляКузякин
Да, некоторые оборудование не просто повреждено, а уничтожено.
А вы сидите успокаивались
Вчера не сбили 20 ракет. И все попали по энергет. Обьектам? Сомневаюсь.
Блискавка• 27 августа 2024
Ответ дляlaska_vo
100 %
Brichka_04• 27 августа 2024
Слушайте, после обстрела прошло двое суток. Дайте рабочим вообще въехать в ситуацию.

автор Кайдашева дочка • 27 августа 2024
Вот кто кричит что все умные подготовились.То вы уже пишите сколько на это все потратили.Я купила генератор в частный дом -44 000 грн.Купила 2 экофлоу.Каждый по 50000 грн.Один нам-второй маме.Кцпили дрова,буржуйку чугунную -ещё 70000 грн..Првербанки+фонари вообище уже не считаю.Еще готовиться или хватит?
laska_vo• 27 августа 2024
Ответ дляVivaForever
Можна потягом, можна фурами, на крайній випадок новою поштою. 😁
Teonaa• 27 августа 2024
Ответ дляКузякин
А вы сидите успокаивались
То може б шукали варіанти, забезпечувати нас електрикою саме імпортованою..за тарифи відповідні
Бо налагодили-розбомбили-налагодили-розбомбили. Війна ж наче на завершується. Немає сенсу , знаєте, підлаштовуватися і якось грібстися. А є сенс шукати принципово нове.
Зараз дешеві тарифи, людей просять економить, люди хєр кладуть на це. Нашо бойлер в таку спеку? Кондьор ок, треба. А бойлер шо - почекав вечора, коли вся сім‘я вдома, нагрів (прийнятно, а не максимально) , швиденько покупались, і вимкнули. (Ну впевнена, що це не намотає так само, якщоиклпцать постійно. Але якшо це спрацює і зменшить споживання, то чому ні)
А якщо будуть тарифи дорогі, імпортні, то люди точно зрозуміють, що мотає найбільше, я яка схема буде оптимально (з тим же бойлером)
І в мережі не пиздякать, що ми вже все поремонтували, давайте мол нову партію ракет по нам.
Читака• 27 августа 2024
Ответ дляTeonaa
та ви що аж бойлер, розкоші які
Ирина_Б_• 27 августа 2024
да все будет нормально, до этого хуже были повреждения и то все починили
Teonaa• 31 августа 2024
Ответ дляЧитака
та ви що аж бойлер, розкоші які
Саме так
Бойлер ж ніхто ге вимикає. Подають електрику, і одразу хуяк! Пішло мотать
Дім на електриці візьміть, бойл в усіх
Читака• 31 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Саме так
Дім на електриці візьміть, бойл в усіх
От коли не вимикають він метає менше, минулий місяць сиділи геть без світла, а намотало більше ніж зі світлом і бойлером