КАПСЛОЧНИЦА• 27 августа 2024
Походу ця робота не для мене. Звільнятись чи перетерпіти?
Довгий час працювала продавцем-касиром. Набридла фізична робота, вирішила спробувати піти секретарем.
П’ятий день роботи, це просто жах! Мене просто замучує директор! Ні хвилини спокою від нього: то холодно, то жарко; то води, але слабогазованої; то листочок, то ручку, то папірець, як не срачка, то болячка. я вже скоро буду ховатись від нього в туалеті.
Неодружений, тому ще й помічаю хтиві погляди на собі, хоча мені вже 35.
Дуже незвично. Може ну його? Чи таки спробувати..
Лупаю цю скелю• 27 августа 2024
Вот козел. Какое он право имеет беспокоить вас ? Ведь вы СЕКРЕТАРЬ !!!! А он всего лишь директор.
Поддакиваю иногДА• 27 августа 2024
Змінюйте стиль написання, ви дуже впізнавані, не цікаво і нудно, за таке не платитимуть.
АБВГДэшница• 27 августа 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
27 тисяч
Я б за таку працювала. У мене в місті зп 12-15 тисяч
КАПСЛОЧНИЦА
• 27 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Дякую за пораду
Щедрик• 27 августа 2024
Так это ваша работа). Вы думали, что просто в компьютер 8 часов повтыкаете и домо й пойдёте?
Пополняю_Карму• 27 августа 2024
Ответ дляЩедрик
Чтобы просто в компьютер 8 часов повтыкать и домой пойти - это надо в бухгалтерию идти работать
Кицюююня• 27 августа 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Аналогично. Ещё попробуй найти .
КАПСЛОЧНИЦА
• 27 августа 2024
Ответ дляКицюююня
27? Дайте контакты, когда уволитесь.
А ви де живете, що це для вас гроші?
АБВГДэшница• 27 августа 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А ви де живете, що це для вас гроші?
Я в Борисполі
Кицюююня• 28 августа 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А ви де живете, що це для вас гроші?
В райцентрі, де роботу взагалі знайти важко. А ви де?
КАПСЛОЧНИЦА
• 28 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Столиця
Кицюююня• 28 августа 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Столиця
Так Україна це не тільки Київ. Є райцентри, невеликі міста.
Кицюююня• 28 августа 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Столиця