Сколько можно уже ?
Нет света с 10 утра , должны были дать в 16 и теперь у них экстренные .
Kuziapetrovna• 27 августа 2024
У нас до 18: 00 не будет. А потом с 21:00 опять отключат. Как это угнетает. Нет настроения!😒
Begi -d913• 27 августа 2024
Ответ дляsim2406
Ага, пішов Туди мабуть
Ну так похоже на это....а мы и так посидим, без еды и воды...
Ответ дляsim2406
В нас з 6ї ранку не було, о 12й до 15ї повинно бути, всього 3 години. А потім до 22ї знову чорна зона. Так от, вони в 12 тупо забули його увімкнути. Після мого звернення в 14й включили і в 15 вимкнули знову.
Тобто, світло з 6ї ранку було аж 1 годину
Бл@ді
Ого, яке у вас місто?
Я не Сірожа• 27 августа 2024
По всій Україні сьогодні ГПВ на 4 черги одночасно, і з 15 години додатково ще й ГАВ застосували. Так що всім однаково погано.
Альфасамка• 27 августа 2024
Ответ дляolyagol
Нам на 2 часа дали,потом в 13 выключили, включат в 20,в 22 опять вырубят
Днепр
2 години достатньо зарядити екофло!
Kristal2013• 27 августа 2024
Щас маня с клонами прискачет и расскажет: как в Курской плохо и хреново, а у нас все хорошо.
Альфасамка• 27 августа 2024
Ответ дляМанула
В східних та центральних областях біда
та то ше сьогодні. До завтра відновлять
Нічого не розумію, по новинах сказали, що пошкодження незначні і втрати генерації також, прицьому у нас світло 4-5 немає 1,5 є (в нас без прольотів при цьому), а тепер взагалі екстренне відключення, в мене в голові вже все змішалося, в садочку сьогодні дітей з-за відсутності світла не змогли нагодувати, генератор не працює, я свого забрала додому, в кого мами працюють лишилися у підвалі в темряві чекати поки їх нагодують
Альфасамка• 27 августа 2024
Ответ дляЯсі
Свята людина придумала екофло. З моєю дистанційною роботою дуже виручає! Заряджається орієнтовно годину на 100%, якщо не підключати будербродницю (часто так робимо) то вистачає для заряджання гаджетів надовго
факт. Я і не відчула вимкнень
Aksinia 111• 27 августа 2024
Ответ дляТигрик 62
Так к Пукину обратитесь.
Вы что такое пишите ! ’Святой пукин не мог ! Ракетного обстрела вчера не было ! Это ипсо ! Электроэнергию вывозят в чемоданах на Запад . Мне соседка сказала, у неё муж главный энергетик, она точно знает ! ’
БрЮнЕтОчКа77777• 27 августа 2024
Ответ дляolyagol
Днепр
У нас аналогично. Теперь неизвестно когда и что включат . Киев 2 группа. Ввели экстренные ж отключения
БрЮнЕтОчКа77777• 27 августа 2024
Ответ дляЯсі
Какая мощность у вашей?
Альфасамка• 27 августа 2024
Ответ дляМанула
Ваші слова та Богу в уха
, але навряд...
Ось що ZZ-орки пишуть
хай пишуть, у нас вже всі зі світлом.