Не будь КакСвета• 27 августа 2024
При купівлі грін кард скільки % знижки вам пропонують?
Доброго дня, закінчується грін кард на авто і мені агент пропонує знижку 3%. Минулого року точно пропонували більше) Хто оформлював недавно, підкажіть, будь ласка, яка зараз у агентів реальна сума знижки на цей вид страхування. Дякую
Вареничніца• 27 августа 2024
20% зробив мені мій страховий агент на зелену карту. Я робила за три дні до подорожчання, зробила на рік.
Не будь КакСвета
• 27 августа 2024
Ответ дляВареничніца
дякую