Та не реву я• 27 августа 2024

Чи може хтось глянути аналіз крові. Високий ШОЕ

Всі вдома хворіємо, з симптомів тільки сильний нежить вже більше тижня, у дорослих є недомагання. Дитина 6 років почувається нормально. Але в суботу на вечір була невисока температура, два дні після того - нічого крім нежитю. Сьогодні вночі знову невисока, вдень знову все нормально. Лікар послухала, подивилась горло, легке почервоніння задньої стінки, все інше Ок. Здали аналіз крові. Потрапимо на прийом аж через кілька днів а я нервую. Дякую
Оскорбляю всячески• 27 августа 2024
Некритично

Мейк-ап форева• 27 августа 2024
А шо там глядіти. Ви ж самі бачите, що все в нормі.
автор Та не реву я • 27 августа 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Але шое має наче бути до 12 в нормі, і гемоглобін в травні був 123 а зараз 112( чи може це бути пов’язано?
Скорая помощь• 27 августа 2024
Тю на вас
Сорока-ворона• 27 августа 2024
Анемия у ребенка, мясом кормите
Синиця у спідниці• 27 августа 2024
Ответ дляТа не реву я
Дитина хворіє, аналіз крові як при типовій хворобі
Шкварочка• 27 августа 2024
Нормальный анализ для болезни, даже хороший
Мейк-ап форева• 27 августа 2024
Ответ дляТа не реву я
Там же написано 1–20, значить норм.