Меряю линейкой• 27 августа 2024

Як у кого зараз з продажами в інтернеті

Дівчата поділіться, може мищось не те пропонуємо, у нас в асортименті багато дубоянок, косуха, і чудовий одяг Фабричний Китай, але в цьому сезоні якийсь жаг з продажами, в минулому році вже працювали на повних парусах, а зараз просто нема слів, руки опускаються....у кого як?
Результат:
вже голосів: 32
22 (68.75%) Згодна, це просто дно
8 (25%) Могло бути і краще
2 (6.25%) Все ок
Альфасамка• 27 августа 2024
купила за 5000, продала за 2000
Десь так, але...• 27 августа 2024
Может раное еще, жарко очень для косух и дубленок.
автор Меряю линейкой • 27 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
В асортименті не тільки цей товар, є багато іншого
Чучело-Мяучело• 27 августа 2024
Хватит троллить. Всё, кто в торговле знают, что сейчас детей в школу собирают. Какие дублёнки?
Жинси на дитину• 27 августа 2024
Китай... Ніколи більше нічого не купуватиму в пособників рашизму.
автор Меряю линейкой • 27 августа 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Вибачаюсь, а що заважає купувати собі щось
Десь так, але...• 27 августа 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Тоже не покупаю, но по другим соображениям ...а люди гребут ( обувной магазин ) сама видела
автор Меряю линейкой • 27 августа 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Ви знаєте альтернативу якісного одягу крім Туреччина і Китаю, ви хоть щось купували від одеського виробника, ви сильно задоволені якістю?
ОливьЕЖечка• 27 августа 2024
Дублянки та косухи ще хтось носить?
Жинси на дитину• 27 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Сильно задоволена. Свій до свого по своє, не чули такого гасла?) Китайський ширпотреб з нитками, що стирчать, і кривими швами не вершина мрій, повірте.
автор Меряю линейкой • 27 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Дублянки та косухи ще хтось носить?
Звичайно, вже не перший рік, вони завжди в тренді
ОливьЕЖечка• 27 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Тому мабуть ніхто і не купує.
автор Меряю линейкой • 27 августа 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Якщо виріб української виробника якісний то і цінник не відрізняється від китайського, а якщо шьють ногами то вибачте за 400 грн спортивний якісний костюм, або куртку за 900 грн не купиш, так можна одягнути але чи витримає хочь пів сезону
Riesling• 27 августа 2024
Завжди було цікаво, чому людина, яка купує китай, має купувати через посередника з накруткою?
автор Меряю линейкой • 27 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Тому мабуть ніхто і не купує.
Якщо ви не одягаєте, то це не означає що інші не купують, річ не в верхньому одязі, а в загалі питання на рахунок продажів зараз
Жинси на дитину• 27 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
То ви ж бачите, що купуєте? Наше краще у всьому, мені принаймні українське найякісніше все! І податок йде на ЗСУ, а не рашистські шахеди.
автор Меряю линейкой • 27 августа 2024
Ответ дляRiesling
Що ви маєте на увазі? В магазині ви як купуєте?
Жинси на дитину• 27 августа 2024
Ответ дляRiesling
Як каже чоловіків дід, ’гешефт’))
Тантрический кекс• 27 августа 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Как очищаете от скверны проклятый российский газ? Можно ли его вообще сделать ’кашерным’?
Riesling• 27 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
В магазин я приходжу, міряю і плачу в тому числі за цю можливість.
За що переплачують вам, якщо тот самий китай можна замовити без накрутки напряму?
Жинси на дитину• 27 августа 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ніяк, слава богу, в нас в будинку сонячні батареї ще з 19, надлишок державі продаємо, все на електриці, від локдаунів не залежу. Ви напевно з території ’сусідів’ так званих пишете? До речі, раз вже вживаєте термін, то не ’кашерний’, а ’кошерний’, це так для загальної інформації
автор Меряю линейкой • 27 августа 2024
У кого напряму ви купете, на алиекспрес?
Хтомолодець? Я!• 27 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
вы цены видели? а зп у людей как были так и остались...я по-минимуму ребенка в школу собрала на 6 тыс и это еще не все, что ей надо...себе буду в октябре покупать.
Клевотница• 28 августа 2024
Практически вся электроника из Китая. И правда, нафик надо...
Янгол в камуфляжі• 06 сентября 2024
Я если что покупаю то в ТЦ. Давно поняла что в обычных магазинах, рынках цены значительно выше. На днях футболку купила в Мохито, цена 350грн, качество супер. И это полная цена, без скидки.
Valentina shop2020• 17 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
350,это самая дешёвая китайская футболка,качество сгмнительное
Янгол в камуфляжі• 17 сентября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Кстати качество отменное.
VIKYSIA• 24 сентября 2024
Выставила зимнюю обувь детскую, пока жарко, то молчат