Интимная• 27 августа 2024

Що купує хрещена на хрестини?

Поможіть, бо не знаюсь у традиціях. Купила хрестик, замовила крижму, цього досить?
Тролю як можу• 27 августа 2024
Крестик крестный покупает обычно. Крыжма и подарок или деньги

Пупуговка• 27 августа 2024
Хрещений батько дарує хрестик. Хрещена дарує крижму.
Я купувала крижму, платтячко для хрещення та іменну іконку.
автор Интимная • 27 августа 2024
Дивно, моїй доньці хрещена дарувала хрестик, а хрещений ланцюжок
Мамаша в бигудях• 27 августа 2024
В нас хрещена купляла набір для хрещення, там крижма, шапочка з іменем дитини, костюмчик і іграшки. Хрестик хрещений купляє, цепочку можуть скинутись разом хто домовиться або також хрещений.
Мамаша в бигудях• 27 августа 2024
Ответ дляИнтимная
А крижму хто купляв?
автор Интимная • 27 августа 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
А крижму хто купляв?
Хрещена
Шукаю трусики• 27 августа 2024
Ответ дляИнтимная
ну тогда договоритесь с крестным, что он, что вы покупаете, чтобы не было 2 крестика без цепочки.

СкиниУскачи!• 27 августа 2024
У нас хрестик з цепочкою хресні разом купували.
СкиниУскачи!• 27 августа 2024
Крижма це полотенце?
Мамаша в бигудях• 27 августа 2024
Ответ дляИнтимная
Хрещена
Можна й так, то обговоріть щоб другий хрестик хрещений не купив.
ПоЗиТиВнАя• 27 августа 2024
У нас зазвичай хрещена купує крижму, а хрещений хрестик.
Безлім на все• 27 августа 2024
Крижма, хрестик і 100 євро. В неділю ходила хрестити. А ще фереро роше за 560 грн. Солодке щось обов´язково
Повітруля• 27 августа 2024
Ответ дляИнтимная
А моїм дітям ми купували хрестики. Точніше, старшому дали хрестик в церкві, меншому купили самі. Хрещені прийшли з подарунками. Хрещена мама несе крижмо. Коли ще я хрестила, то це могла бути звичайна біла тканина. В моїх дітей то були рушники.
Астоновитесь!• 27 августа 2024
Ответ дляИнтимная
У моей дочки крестик на веревочке