Счастье_же_вот_оно• 27 августа 2024

Допоможе мені розріджування крові?

В мене низький тиск, можу втратити свідомість, загалом відчуває себе чудово, чи може проблема бути в крові, зазвичай це стається коли погано їм і п´ю мало води. Починаю пити пентоксифілін поможе чи краще не варто?
ПростоБелка• 27 августа 2024
Что с шеей? Норм или нет?
автор Счастье_же_вот_оно • 27 августа 2024
Ответ дляПростоБелка
Что с шеей? Норм или нет?
Норм, відчуваю себе добре
Alyonyshka• 27 августа 2024
Вибачте, а навіщо себе отруювати ліками, якщо потрібно налагодити режим харчування і споживання води.
Щоб пити ліки, що розріджують кров, потрібно спочатку сдати аналізи, які це доведуть.
А так можете догратися до кровотечі
Кинг-Конгша• 27 августа 2024
пентоксифиллин не разжижает кровь, а расширяет сосуды
Молчавочка• 27 августа 2024
Для разжижения - много воды и лимонный сок натощак с водой
Ответ дляAlyonyshka
А так можете догратися до кровотечі
Думаю або занадто виснажений організм, або в крові мало кисню
Alyonyshka• 27 августа 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Норм, відчуваю себе добре
Якраз низький тиск і втрата свідомості, можуть бути завдяки проблемам з шиєю
ПростоБелка• 27 августа 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Норм, відчуваю себе добре
У меня у дочки тоже не болело, но при родах было что-то не в идеале, потом кривошея. Так вот массажи воротниковой зоны лет в 8 неплохо подняли давление. Потому что было 80/45.
У меня там болит, поэтому причину своего низкого давления я знаю) Шейный остеохондроз.
Кинг-Конгша• 27 августа 2024
Имейте в виду, что расширение сосудов как раз способствует снижению давления, а у вас оно и так низкое. В инструкции к пентоксифиллину написано, кстати, что при гипотензии его применяют с осторожностью.
Ответ дляAlyonyshka
Нічого більше не турбує, з шиєю все добре, думки були що це спазми сосудів мозку, тому й п´ю пентоксифілін
Alyonyshka• 27 августа 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Скільки вам років?
На основі чого ставите собі такі діагнози?
Аналізи здавали?
Ви читали інструкцію до ліків? Там стільки побочок,що я б їх навіть у руки просто так не взяла
Запасная спина• 27 августа 2024
Ответ дляМолчавочка
Т.е кислая вода может усилить месячные?
Alyonyshka• 27 августа 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Та воно може і не турбувати, а лише узд/мрт покаже проблеми
Кинг-Конгша• 27 августа 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А почему именно его? Вам врач назначил? Просто его обычно назначают при нарушениях периферического кровообращения.
Ответ дляКинг-Конгша
В тому й питання, собі не нашкодити, за це хвилююсь, буду йти до лікаря здається проблема серйозніша ніж здається
Молчавочка• 27 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
Т.е кислая вода может усилить месячные?
Честно говоря не знаю, но у меня был случай когда решила ’поднимать’ иммунитет и месяц пила лимонный сок 1 лимона утром с водой. Через месяц сдавала коагулограмму - там очень изменились показатели (до этого за пару мес тоже сдавала). Отменила, пересдала еще через месяц - все вернулось в норму. Больше так не экспериментировала
Репетиторша• 27 августа 2024
звичайно до лікаря, а не самі собі призначаєте серйозні препарати, кров розріджувати зібрались...я в шоці чесно кажучи
Рання пташка• 27 августа 2024
Идите к семейному, она вам направит на анализы, УЗИ сосудов шеи и головы, КТ головы. Мой муж сейчас это проходит и уже попал к невропатологу, тоже низкое давление и оказывается высокий гемоглобин и густая кровь.
Рання пташка• 27 августа 2024
Магникор для крови
Ответ дляРання пташка
Тому такі думки і в мене
ku4eravaku4erava• 27 августа 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Вы Ванга? Сдайте анализ крови
Новорічна пальма• 27 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
Т.е кислая вода может усилить месячные?
Нет конечно
Дама_с_караваем• 27 августа 2024
Щоб дізнатися, чи треба розріджувати кров, зробіть коагулограмму. Але низький тиск може бути не тільки через в‘язку кров. Бажано знати стан серця. УЗД серця плюс електрокардіограму обов‘язково. Далі до невролога. Мрт головного мозку і шийного відділу хребта. Пентоксифіллін може вам ще більше знизити тиск.
Ответ дляДама_с_караваем
завтра здам аналізи
Силиконочка• 27 августа 2024
Ответ дляМолчавочка
Что было по анализам? Сильно разрядили кровь?
Ответ дляСиликоночка
Якщо пити 2л в день, такого не стається, коли багато води випиваю тиск не турбує
Як куріння впливає на це?