Лера-495c• 27 августа 2024

Прививки дітям

Дівчата поділіться досвідом. Як ваша малеча перенесла щеплення? Які були побічні реакції? Дуже тривожна людина я сама по собі. Десь щось трохи не так і уже трусить...
Like-995b• 27 августа 2024
Хорошо, но все прививки делала после года, кроме БЦЖ в роддоме.

Вкусныйпончик• 27 августа 2024
Я теж тривожна, ще й після першої отримали алергію. Вирішила, що такі речі діти мають вирішувати самі. Виростуть і хай прививаються чи не прививаються. Манала я ці нерви.
anuta 27• 27 августа 2024
Двое детей привиты по календарю плюс отдельно превенар и менактра все прививки прошли без каких либо проблем .
Марина34.• 27 августа 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Як влалнали з садочком , школою, чи ще не ходите?
Вкусныйпончик• 27 августа 2024
Ответ дляМарина34.
Школа і салочок беруть на основі довідки, що дала педіатр, що дитина може відвідувати заклад. Педіатр нам такі довідки дає.
Марина34.• 27 августа 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Дякую. В дитини не всі щеплення зроблені, готуюсь морально до садочка)
Вкусныйпончик• 27 августа 2024
Ответ дляМарина34.
Ну в садочок можете сказать, що тільки перехворіли, обов´язково зробимо, чуть пізніше.
avlebed• 27 августа 2024
3 дітей, усі вакциновані за дуже розширеним календарем, все прекрасно. Була температура і набряк в місці уколу.
Автор, вибирайте не індійського виробництва вакцини і гарного педіатра.
Ольга.Д.О.• 27 августа 2024
Ответ дляМарина34.
Нас у садок не брали, поки ми не доробили всі щеплення. Педіатр сказала, що грошима це питання не вирішується (принаймні просто), бо всі щеплення відображаються в загальній базі.

Ольга.Д.О.• 27 августа 2024
У нас була проблема лише з першою АКДС. Вкололи державну (виробництво Індія). У дитини і ніжка боліла сильно, і набряк був, плакав сильно вже дома, як почала діяти. Я тоді дуже стресонула. Довгий час боялись колоти повторно. Та перед садком таки доробили всі необхідні АКДСи купленими вакцинами європейського виробництва. Вони не дешеві, але того варті, дитина почувалась прекрасно. Ті, що в пологовому, а також кір, краснуха паротит теж дуже легко. Також без скарг і навіть температура не підвищувалась.
Роллс-Ройс• 27 августа 2024
У меня два первых опыта неудачные, первого ребенка прививала по графику, потом длительное лечение у невролога, до сих пор с координацией не гуд. Второй ребенок одна АКДС, регресс, перестала разговаривать, 4 года реабилитации. Троих младших детей не прививала, все отлично.
Yull• 28 августа 2024
У меня ребенок вакцинирован полностью, все вакцины покупала, не Индия. Из реакций была температура в первые сутки, покраснение в месте укола.
автор Лера-495c • 28 августа 2024
Ответ дляYull
Висока температура? Яка ціна вакцин і де купити їх можна?