Послушная• 27 августа 2024

Для чого він запитав мій номер?

Тиждень тому до нас заходив медичний представник(я медична сестра), і коли він виходив, то попросив мій номер телефону, типу сказав, що буде конференція для медичного персоналу, і що він напише, коли початок і таке інше. Але я запитувала в колег з інших відділень, чи казав він щось за конференцію їм, сказали, що ні. Що це значить?
Ух яка ж Я• 27 августа 2024
Мания-Величия• 27 августа 2024
Та откуда мы знаем.
Раз он не набрал в ближайшее время, то может быть на будущее взял номер.
Спросить по работе что-то и т.д
Чучало яблуні• 27 августа 2024
Спросите у него сами.Мы же не ясновидящие.
Совбез• 27 августа 2024
Буде справки для своїх дітей тепер через Вас брать. Якраз он довідка в школу скоро буде треба
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 августа 2024
вы ему приглянулись для кроватной конференции, хочет дать вам микрофон подержать
Стриптизерка• 27 августа 2024
Він проводить вибірково серед жіночого медичного персоналу особисту конференцію. Просто дочекайтеся своєї черги.
Лінива, не каюсь• 27 августа 2024
Вот сижу ,читаю вашу тему и первая мысль- какой же недалекий медперсонал
Даю справку• 28 августа 2024
Расклеит объявление ,эта баба тролль, с вашим номером
Альфасамка• 28 августа 2024
щоб трахнути
БоВжеВільна• 28 августа 2024
Янипанимаю, что он хочет, да?) И снова добрий день))
Не надоїло ці теми кліпати?