Лиса Патрикевна• Изменено 28 августа 2024

Чи впливають жарознижуючі на невисоку температуру?

Температура не збивається нижче аніж 37.5. О 12 випила 1000 мг парацетамолу бо зʼявилась сильна лихоманка, біль у суглобах. Температура на той момент була 37.8, хотілось спати тож прийняла ліки. Пройшло більше 2х годин, а температура все ще 37.5, стан краще, лихоманка зникла. Але все рівно суглоби болять, слабкість. Можливо, даремно прийняла ліки? Чи може щось інше випити буде більш ефективно? Ібупрофен пила зранку по ті ж самій причині. Також 37.5 і все. Але стан трохи краще був
тянитолкайка• 28 августа 2024
Можна Немісіл ще спробувати
тянитолкайка• 28 августа 2024
Але залежить від «якості» вірусу , мені пару років тому при ковіді при температурі 37,5 максимум було так погано, наче при 39 при грипі, і ніякі жарознижуючі особливо на цей стан не впливали((
Упругая попка• 28 августа 2024
Дексаметазон выпила. Выше 37,2 не подымается температура самочувствие гораздо легче. Но пока он действовал через сутки температура не поднялась ( он блокирует температурный центр в головном мозге) , но опять плоховато. Антибиотики + противовирусные сами по себе так не помогают как + дексаметазон .
Упругая попка• 28 августа 2024
Была 38+ .на дексаметазоне упала.
Крию матом страшно• 28 августа 2024
Ответ дляУпругая попка
Що лікуєте?
Упругая попка• 28 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Що лікуєте?
Не знаю. Холодный квас, мороженое, море и на второй день температура , горло, нос ,уши. Уже четвертый день. Хоть бы до поезда выздороветь, с отдыхом уже и так понятно не задалось.
Крию матом страшно• 28 августа 2024
Ответ дляУпругая попка
Так хоч ЗАК здайте. А то у вас і противірусні, і АБ, і жарознижуючі, і декса... а печінка що скаже?
Упругая попка• 28 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Она прикрыта гепатопротекторами. Так что пока молчит. А кровь реагирует с 4 дня болезни. Смысл её сдавать если я уже три дня препараты пью и мне легче.
месяцкие• 28 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Можна Немісіл ще спробувати
Не можна. В інструкції до німесуліду лихоманка, грипоподібний стан-протипокази.
месяцкие• 28 августа 2024
Автор, якщо ваш стан покращився, значить ліки працюють, температура не обов´язково має спадати до 36.6.
Кров з молоком• 28 августа 2024
Якщо температура хоч трохи впала, значить вона збивається. Стан стабілізується потроху. Можливо не до кінця, але все ж краще чим був, вірно. Пийте більше рідини і відпочивайте по можливості. Організм хворіє.