Обстановщица• Изменено 28 августа 2024
Вас может оттолкнуть наличие пирсинга или тату у мужчины?
Пс если пирсинг это в том числе мочеи ушей
Ответ длядякую аж підскакую
Нет, наличие не оттолкнет
У меня у самой тату. Но я бы попросила справку, что нет гепатита (когда дело дойдет до интимности)
У мене також є тату, але якщо у чувака татушки зі сластикою, зет, всякою хрінню на обличчі, зеківські чи якісь кримінальні-нафік.
дякую аж підскакую• 28 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Полностью с вами согласна
Крайня невістка• 28 августа 2024
Не може.
Як наявність пірсингу впливає, наприклад, на інтелект, вихованість або щедрість?
В хлопця доньки є септум та пару проколів хрящів в вусі, що не заважає йому бути прекрасною розумною людиною та студентом одного з кращих вишів світу.
Обстановщица
• 28 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Ні. Якщо два то на дівчинку схожий типу
Ну дивлячись які сережки.
Якщо кільця - так краще в одному, у двох вушках це по жіночому буде
Крайня невістка• 28 августа 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Нет, наличие не оттолкнет
І самі таку довідку надасте, ви ж також з тату?
Обстановщица
• 28 августа 2024
Ответ дляКрайня невістка
Не може.
Встречают по одежде
Ответ дляОбстановщица
Ну дивлячись які сережки.
А які сережки будуть не по жіночому у обох вухах чоловіка?
Я вцілому не фанат інородніх тіл в тілі чоловіка.
Для жінки то прикраса. Серед чоловічих прикрас я розумію лише дорогий годинник та запонки
дякую аж підскакую• 28 августа 2024
Ответ дляКрайня невістка
Уже писала выше)
ЧукИГеки• 28 августа 2024
Мне нравится пирсинг.
Был и у меня и у будущего мужа.
Все поснимали. Я хожу даже без обычных сережек уже давно. Постарели наверное :))
Был и у меня и у будущего мужа.
Крайня невістка• 28 августа 2024
Ответ дляОбстановщица
Встречают по одежде
Неактуальне твердження.
Крайня невістка• 28 августа 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Уже писала выше)
Так, вже побачила.
Дуже правильний підхід, ви молодець.
Крайня невістка• 28 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Я вважаю, що справка має бути від обох партнерів
Погоджуюсь.
дякую аж підскакую• 28 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Согласна
Бешене сарі• 28 августа 2024
Пирсинг языка, сосков и т д не нравятся, тату, связанные с пошлостью, наркотиками, криминалом, жестокостью, или говорящие о явных проблемах с головой
Метелик• 28 августа 2024
Тільки не обличчі тату не подобається, а так у мене серед знайомих чоловіків лише один хлопець без тату, релігія йому забороняє)
Вбигудях• 28 августа 2024
хотела ответить твердое нет - но проанализировав поняла что ни одного такого и не было, хотя поклонников было много, может они подсознательно меня просто не привлекают, хз
Пиши-пропало• 28 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Це зрозуміло, але ж автор питає про сам факт наявності тату чи пірсинга, будь-якого
Обстановщица
• 28 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Небольшие гвоздики могут быть норм.
Но вообще лучшим украшением ,у мужчины считается девушка рядом)
Обстановщица
• 28 августа 2024
Ответ дляВбигудях
Ни одного без пирсинга или тату?
Вбигудях• 28 августа 2024
Ответ дляОбстановщица
Ни одного без пирсинга или тату?
ну вот пирсинг точно ни одного - а за тату не помню, вроде не было
Обстановщица
• 28 августа 2024
Ответ дляВбигудях
Ого, у меня наоборот чаще с тату. Я скорее за пирсинг - его хотя бы снять можно
Кривая спроса• 28 августа 2024
Так сейчас у всех почти тату - и у мужчин, и у женщин. В метро у каждого третьего всех причем возрастов!)
Ответ дляПиши-пропало
для мене це не правильне питання. бо вони бувають різні - і взалежності від тату чи пірсинга я б могла обирати. бо є тату нейтральне до якого я не маю жодних претензій, а є тату до яких маю