Обстановщица• Изменено 28 августа 2024

Вас может оттолкнуть наличие пирсинга или тату у мужчины?

Пс если пирсинг это в том числе мочеи ушей
Вкаблучках• 28 августа 2024
может, бывает людям не идет и отталкивает. например, мало кому идет кольцо в носу, зачем быть с человеком в котором что-то раздражает.

Пиши-пропало• 28 августа 2024
Ответ длявре_Динка
для мене це не правильне питання. бо вони бувають різні - і взалежності від тату чи пірсинга я б могла обирати. бо є тату нейтральне до якого я не маю жодних претензій, а є тату до яких маю
Вас відштовхує не сама наявність татухи, а те, що сидів, наприклад, чи що zомбі, чи фашик, чи ще якийсь факт біографії. Так само відштовхнув би цей чоловік і без татухи, вірно?
вре_Динка• 28 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
так. але є люди які роблять татухи які сами не розуміють що вони значать - і не бути причетним до цього. тут також мимо, бо тупий
а ще не люблю татухи на обличчі - для мене це вже реально розлад
автор Обстановщица • 28 августа 2024
Ответ длявре_Динка
для мене пусети це жіноча прикраса
Ну не с бриллиантами же)
Средних размеров, немного грубая