Диви яка я пава!• 28 августа 2024
Яке з планувань кухні обрати? У кого плита біля входу, зайдіть також, пліз
Добрий день, рішення, буде компромісним, тому що в мене є дві обов´язкові умови - диван 2м ліворуч від входу та закрита кухня. Мені друге рішення більше до вподоби, правільні форми, стандартні блоки кухні без кутів, з´являється комора. де можна розмістити пралку, бойлер та осмос. Але електроплита або раковина виходять біля входу. Мені краще плита з естетичних міркувань, інакше раковина має виглядати ідеально, також я рідко готую, плита бажано 3 конфорки. Думала, про те, щоб закрити ліву частину кухні стіною від входу, але і без цього холодильник незручно відкривати та вхід наче у тунель. Порадьте що-небудь, будь ласка.
Диви яка я пава!
• 29 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Автор, а Ви не думали в 2 плануванні поміняти місцями диван та тв. Тоді у Вас більше місць для сидіня буде біля столу.
В тому і проблема, що не можу міняти. Мені достатньо двох стільців на кожен день
Море_море_я_скучаю• 29 августа 2024
Обидва варіанти просто жах. Таке враження, що ви в спальню чи вітальню хочете втулити кухню, але у вас погано виходить. Просто продумайте всі процеси приготування і вживання їжі, отак в голові прокрутіть що ви де берете і куди йдете, кладете і тд. Це мега незручно.
Ух яка ж Я• 02 сентября 2024