Счастье_же_вот_оно• 28 августа 2024

Яркий розмір краще взяти? Підліток

Сину 13 років. Стопа 27,5 см.
Хочу купити кросівки в інтернеті.
Брати устілку 28 см чи 28,5?
Щоб на осінь вистачило.
За літо дуже нога виросла.
Це вона вже зупинилася чи ще буде рости.

Дівчата, порадьте будь ласка.
В кого теж діти підлітки.
Всім тихого та гарного дня 💙💛
Результат:
вже голосів: 77
51 (66.23%) 28,5 краще
23 (29.87%) 28 брати
3 (3.9%) Інший варіант
ДелайКак_Я• 28 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
В мене підліток бунтар.
😂😂😂😂😂😂

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
А ви вважаєте, що батьки, в яких самостійні діти, носять білі пальто?
Смотрите вы и ваш ребенок могут жить как хотят ,но не нужно эти нормы навязывать другим .
Вы пишите ,что заняты более чем то важным ,чем шопинг с ребенком-ок ,ваше право
У нас ,например,сын занят подготовкой к поступлению и спортом и он не будет тратить время на выбор шмоток . Я показала картинку -заказала ,сын на почте забрал . Это наша система ,наш выбор и я его не навязываю другим .
ДелайКак_Я• 28 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Доки дитина не виросте років до 21,ви не можете знати навчили ви базовим потребам чи ні. То не кажіть гоп. Вашому тільки 12 років. Він ще не показав свій характер.
Він з характером з дитинства.
Але для мене виховання самостійності одне з найважливіших в вихованні. Бо я не хоче, стою моя дитина виросла безрукою і залежала в майбутньому від інших. І цього я вчу, а не просто так, йди дитино щось роби. Дуже лагідний перехід до цієї самостійності.
Зараз дитині старшій 20, вона вже 2 роки живе за кордоном і повністю самостійно себе забезпечує всим!
Середній дитині 14. Я навіть до школи не купувала особисто нічого, все купила дитина собі сама, чого не купила, докупить пізніше, знову ж таки - сама.
Молодшим 9 і 7. Тому, що 9 складав список того, що потрібно. Ходив разом зі мною, я лише контролювала процес, допомагала вибирати і підказувала на що звертати увагу.
З старшими дітьми ну дуже міцний звʼязок в мене, незважаючи на те, що вони самостійні діти і дуже багато чого, роблять вже без моєї допомоги і контролю.
Я тут Живу• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Потрібні
Але навіщо йому про це думати, якщо він знає, що ви все за нього зробите
То ви краще знаєте що моїй дитині потрібно. Як ви докотились до такого життя?
Анонім Секретар• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Не в стані витрати, бо спочатку за нього мама купувала, а потім ви.
Ему это не нужно. Есть доугие задачи. А мне не сложно. Если припечет, то пойдет и купит, возможно, ошибется, потом научится. Это не то умение, что сложно приобрести, при необходимости.
Я тут Живу• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Він з характером з дитинства.
То якщо ви якомусь навику не навчили старшого, то вже все, сам без вас не навчиться?
ДелайКак_Я• 28 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Уявіть собі, так і є. Дорослі люди, які ходять в одязі, який їм не пасує, не вміють приготувати собі їжу, не доглядають за зовнішнім виглядом, не в стані запланувати собі відпочинок або поїздки. Таких купа.
Спочатку за них все роблять батьки, а потім дружина чи чоловік.

ДелайКак_Я• 28 августа 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Складно, бо не має досвіду
Я тут Живу• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Ви самі собі протиречите. Ви за те щоб діти були самостійними, але стверджуєте що без вашого навчання вони нічого самі не навчаться.
Ку ка ку ка ку• 28 августа 2024
Сыну 16. Уже 2 года носит 43 размер, хотя вырос примерно на 20 см за это время. Рост 186.
Надо мерять кросовки.
ДелайКак_Я• 28 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Ну для того, щоб дитина сама собі приготувала суп, потрібно їх цьому навчити і потім дати можливість робити це самому. Так само щ речами. Я ж не в 12 років вирішила, що вже може сам, а декілька років робили це разом. Щоб як мінімум дитина розуміла на що звертати увагу при купівлі чи виборі
Анонім Секретар• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Складно, бо не має досвіду
Он есть у меня. Этого достаточно.
З родзинкою• 28 августа 2024
Беріть 28.5. Хоч весною ще походить в них, а може й наступної осені
Свій варік• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
В мене дитина самостійно з 12 років купує собі гардероб, обирає розмір і тд.
Навіщо ви з дитини робите побутового інваліда, якщо він самостійно але може вирішити все це
Заробляє теж самостійно, правда? Він же не побутовий інвалід.
ДелайКак_Я• 28 августа 2024
Ответ дляСвій варік
Їх робота - це навчання.
Свій варік• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Їх робота - це навчання.
В сучасному суспільстві вже норма і заробляти в 12 років, паралельно з навчанням, не знали?
А загалом, не потрібно свою ситуацію переносити на всіх, ваша - це не є правило, для вас норма, і ок, а писати про побутових інвалідів так голосно, так от і вашого туди теж можна вписати на чиюсь думку. Треба бути обережніше в висловлюваннях в культурному суспільстві.
ДелайКак_Я• 28 августа 2024
Ответ дляСвій варік
Дякую. Листівки роздавати вони не будуть.
Коржик• 28 августа 2024
Ответ дляАнонім Секретар
У вас девочка наверное? Моя тоже все самостоятельно с 12 лет покупает. Сыну же так фиолетово на обувь и одежду, что, если я не подсуну новое, то брюки плавно превратятся в шорты, а он и не заметит. О том, чтоб он что-то покупал и речи нет. И это мне еще повезло, вот моей маме приходилось старое с боем отбирать у брата.
Це не про мого меншого написали? Старший років з 18 сам почав купувати, але були нюанси.
Коржик• 28 августа 2024
Мої хлопці з 14 років обоє носять 45 розмір взуття. Хоч в 12 носили 42. Дивіться по дитині, чи великий розмір взуття носить тато (у моїх на розмір більший, чим в тата).

Анонім Секретар• 28 августа 2024
Ответ дляНічна ненажера
Девочки тоже бывают разные. Моей 15, но она пока не покупает вещи самостоятельно
Для этого есть причина. Ей не хочется? Или боится, что купит что-то не то?
Нічна ненажера• 28 августа 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Она пока не ходит по магазинам одна. А подруг у нее нет
Свій варік• 28 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
В 12 можна вже і розумом заробляти, а комусь листівки роздавати, як ви написали. Кожному своє. І знов повернулися до того з чого почали. Думаю ви мене зрозуміли.😉